in

Odkryła, że mąż ją zdradza. Chwilę później wysłała mu smsa ze zdjęciem, które zwaliło go z nóg.

Kiedy żona odkryła, że mąż ją zdradza, wiedziała, że nie może tego tak zostawić. Bardzo cierpiała, ale nie zamierzała leżeć w łóżku i płakać. Postanowiła się zemścić i sprawić, żeby ukochany pożałował. Miała pewien plan – kiedy go zrealizowała, wysłała mężczyźnie wiadomość z załączonym do niej zdjęciem. Chcielibyśmy zobaczyć jego minę, kiedy ją odczytuje!

Zdradził ją, więc postanowiła się zemścić

Zdradzona kobieta zaskoczyła wszystkich pomysłowością. Podzieliła się swoją historią w sieci i szybko zdobyła serca internautów. To po prostu niewiarygodne!

„Kochany mężu, zanim wrócisz ze swojego wyjazdu w interesach, muszę Ci o czymś powiedzieć. Wolę, żebyś dowiedział się o tym już teraz niż dopiero po powrocie. Miałam małą stłuczkę, gdy wjeżdżałam na nasz podjazd” – zaczęła kobieta.

Później przekazała mężowi, że nic jej się nie stało, więc nie musi się martwić. Po prostu w trakcie powrotu ze sklepu pomyliła pedały – zamiast zahamować dodała gazu.

„Brama nieco się wygięła, ale na pewno dasz radę to naprawić. Mój samochód na całe szczęście jest raczej nieuszkodzony – zatrzymał się na Twoim aucie” – informuje.

Ten samochód był największym marzeniem jej męża i bardzo długo się o niego starał.

„Tak, wiem, że marzyłeś o nim przez kilka lat i odkładałeś na nie wszystkie nasze oszczędności, ale jestem pewna, że pozbierasz się po tej stracie” – pisze dalej zdradzona żona.

Na koniec dodała, że na pewno wybaczy jej ten mały incydent i wymaże go z pamięci.

„PS. Dołączam zdjęcie. PS2. Twoja dziewczyna zadzwoniła dzisiaj, pytając o Ciebie” – kończy.

Trzeba przyznać, że kobieta dobrze to rozegrała – jej mąż na pewno pożałował swojej decyzji!