Zdjęcie ilustracyjne freepik.com
in

Odkrył zdradę narzeczonej. Z zemstą poczekał do wesela i puścił nagranie z sypialni na oczach gości

Zdrada boli najbardziej… Niemal każdy kto został zdradzony przez ukochaną osobę, ma głęboką chęć zemsty. Stara się zaplanować ją starannie i przemyślanie, aby później poczuć głęboką satysfakcję i ulgę.

Dokładnie tak postąpił młody człowiek z chińskiej prowincji Fujian, gdy postanowił na weselu zemścić się na swojej narzeczonej, która go zdradziła.

Młodzi ludzie znali się od prawie dwóch lat i ostatecznie postanowili zalegalizować swój związek. Dzień ślubu był ustalony, ale pan młody nie zdawał się ufać swojej dziewczynie do końca. Zainstalował więc kamery CCTV w mieszkaniu i udało mu się nagrać coś, co rozszarpało mu serce.

Z zemstą postanowił poczekać do wesela. Gdy państwo młodzi stanęli na scenie, gospodarz ślubu ogłosił, że teraz goście zobaczą film o tym, jak przyszły mąż i żona dorastali. Ale po chwili pojawił się zupełnie inny film.

W tym filmie panna młoda zdradziła pana młodego… z mężem własnej siostry, która w tym czasie była w szóstym miesiącu ciąży.

Powiedzieć, że goście byli w szoku, to mało…
„A myślałaś, że nic nie wiem?” Pan młody zapytał pannę młodą. Potem zaczęła się walka i goście pośpieszyli, by ich rozdzielić.

 

A poniżej możecie zobaczyć nagranie z wesela: