fot.freepik.com
in

Był pewny, że ukochana go zdradza i zaplanował zemstę na dzień ślubu – Gości totalnie zamurowało!

Ślub tej pary był zdecydowanie inny niż wszystkie. Na oczach zaproszonych gości, pan młody postanowił zemścić się na swojej ukochanej, która go zdradzała. To, co zrobił, zszokowało każdego. Wszystko było krok po kroku zaplanowane – nie ma wątpliwości co do tego, że taką zemstę kobieta z pewnością zapamięta do końca życia.

Dla większości par dzień ślubu jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu, ale nie dla wszystkich. Ta para będzie wspominać uroczystość jako karę za zdradę. Pannie młodej niepotrafiącej dochować wierności swojemu przyszłemu mężowi nie mogło to ujść na sucho – tym bardziej, że mężczyzna dowiedział się o zdradzie tuż przed weselem. Zdążył zaplanować wszystko tak, żeby każdy przybyły przecierał oczy ze zdumienia.

Historia została opowiedziana przez gościa programu Graham Norton Show. Prowadzący zapytał kilka osób o najbardziej szokujące czy też żenujące sytuacje, które miały miejsce podczas wesel, na których byli.

Niewiarygodne sceny na jednym z wesel

W czasie jednego z wesel, na których był mężczyzna biorący udział w programie, stało się coś, co każdy zapamięta do końca życia. Na początku ceremonia przebiegała zwyczajnie i nic nie zapowiadało tego, że będzie inaczej, jednak po pierwszym tańcu pan młody chwycił za mikrofon i zaprosił gości do pewnej „zabawy”. To, co wydarzyło się kilka minut później, wprawiło wszystkich w osłupienie.

Mężczyzna powiedział weselnikom, żeby wstali i sprawdzili, czy pod ich talerzem nie ma przypadkiem czerwonej naklejki. Jeśli ktoś jej nie znalazł, mógł z powrotem usiąść na swoim miejscu. Pozostało 8 stojących mężczyzn. Po chwili pan młody kontynuował przemówienie.

„Poproszę, aby wszyscy goście spojrzeli na tych ośmiu mężczyzn. Oni wszyscy spali z moją żoną. Tak, to prawda, zdradziła mnie z nimi wszystkimi, gdy jeszcze byliśmy narzeczeństwem. Niedługo złożę papiery o unieważnienie małżeństwa” – tłumaczył pan młody, a na sali nastała grobowa cisza.

Mężczyzna nie miał zamiaru wysłuchiwać tłumaczeń swojej żony. Po skończonej przemowie opuścił salę, zostawiając przerażoną ukochaną i gości, którzy nie wiedzieli, co robić.

Nie wiadomo, co stało się później z parą, jednak w programie Graham Norton Show nikt nie opowiedział ciekawszej historii.

Źródło: Parenting