fot. instagram/@gr93la
in ,

Postanowiła zemścić się na swoim mężu w Walentynki. Nagranie w momencie stało się hitem sieci.

Pewna kobieta stała się sławna za sprawą nagrania, który opublikowała w sieci. Możemy na nim zobaczyć „wyjątkowy prezent” dla męża z okazji Walentynek. Internauci gratulują kobiecie pomysłowości – czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy!

Zemsta żony hitem sieci

To niezwykłe nagranie zostało odtworzone ponad 14 milionów w ciągu jednej doby. Użytkowniczka TikToka Gloria postanowiła odegrać się na swoim mężu za to, że interesował się on innymi kobietami. Trzeba przyznać, że ciężko o bardziej wyjątkowy „prezent” z okazji Walentynek.

Do jego stworzenia kobieta potrzebowała drukarki, długich wykałaczek, papieru do pakowania i styropianu. Postanowiła stworzyć platformę, na której zgromadzi wszystkie fotografie kobiet z Instagrama, którymi interesował się jej mąż. Efekt po prostu zwala z nóg. Możemy sobie tylko wyobrazić zaskoczoną minę mężczyzny, który dostaje na Walentynki coś takiego!

Większość internautów była zachwycona pomysłem Glorii, reszta – uważała, że nie powinien on mieć miejsca, a tym bardziej być upubliczniany.

„Ikona. Legenda. Inspiracja” – komentuje jeden z internautów.

„Powiedz mi, że jesteś małostkowy, nie mówiąc mi, że jesteś małostkowy” – krytykuje inny.

Koniecznie obejrzyjcie to nietypowe nagranie poniżej:

@gr93la

What did you gets get your man for Valentine’s Day ?😁 #fyp #valentinesday #messytiktok #couplegoals #crazy #fypシ

♬ Bust Your Windows – Glee Cast

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

źródło: o2.pl, miniaturka: tiktok/gr93la