in ,

250 ofiar w Indiach. Nie do wiary, co zrobił małpy. Aż włos się jeży na głowie!

W jednej z indyjskich wiosek miała miejsce sytuacja, obok której ciężko przejść obojętnie. Agresywne małpy dokonały tam kaźni setek psów. Zrzucały je z dachów i drzew. Wszystko przez to, że sfora czworonogów zagryzła wcześniej małą małpkę.

Mieszkańcy Majalgaon łapali się za głowy. Takiego międzygatunkowego konfliktu jeszcze nie widzieli.

Wioska sterroryzowana przez małpy

Jak się okazuje, nie tylko ludzie potrafią się zemścić. Takie sytuacje zdarzają się także w świecie zwierząt. Indyjski portal News18 przekazał, że w Lavul „nie pozostał już ani jeden szczeniak”.

Czworonogi zagryzły jednego z młodych naczelnych. Ciężko wyobrazić sobie bardziej brutalną zemstę.

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, na których dokładnie widać, co robią małpy. Ścigają czworonogi i bestialsko zrzucają je z dachów i drzew. Mieszkańcy żalą się, że dochodzi także do porwań dzieci. Psy próbują bronić wioski, jednak same padają ofiarą.

Urzędnicy nie są w stanie nic zrobić. Służby przyjechały na miejsce zdarzenia, aby poskromić rozwścieczone małpy, ale nie udało się złapać ani jednej.

Mieszkańcy uznali, że sami zaczną działać. Ochotnicy próbowali ratować psy wniesione przez małpy na dachy. Część osób spadła przez to z dużej wysokości.

Poza tym dochodzi także do ataków na dzieci. W ostatnim czasie małpy wykazywały agresję wobec ośmioletniego chłopca. Mieszkańcy rzucali w nie kamieniami, aby go uratować.