fot. reddit/u/theenchantedarsehole
in ,

Nie chcieli mu zapłacić za wykonaną usługę. Tak wyglądała zemsta rozgniewanego budowlańca

Ulice Dublina stały się świadkiem spektakularnej zemsty, gdy zdenerwowany budowlaniec postanowił odebrać to, co mu się należało. 

Zemsta za brak zapłaty

Nieuczciwość, jak się okazuje, czasem wraca jak bumerang. Budowlaniec próbował różnych metod, aby odzyskać swoje pieniądze. W końcu, po wielu nieudanych próbach, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. W odpowiedzi na brak zapłaty za wykonaną pracę, budowlaniec postanowił zniszczyć to, co sam stworzył.

„Tak się dzieje, jak nie płacisz pie***onego rachunku!” – wykrzykiwał rozgniewany mężczyzna.

Chwilę później odpalił piłę mechaniczną i rozpoczął cięcie dachu garażu, który wcześniej sam postawił.

Fella in Swords Co. Dublin didn’t pay his builder.
by u/theenchantedarsehole in ireland

Świadkowie akcji reagują

Według relacji świadków, nie jest to pierwsze nieporozumienie z właścicielem tego domu. Sąsiedzi wspominają o plakatach ostrzegających przed współpracą z danym zleceniodawcą, które pojawiły się wcześniej w okolicy. Wskazują one na to, że nie jest to pierwszy raz, kiedy ten konkretny właściciel nie wywiązał się ze swoich zobowiązań finansowych.

W sieci zapanowała gorąca dyskusja na temat tego zdarzenia. Wielu ludzi wyraziło swoje poparcie dla budowlańca, komentując: „Właściciele domu zostali odpowiednio uprzedzeni” czy „Sprawiedliwe zagranie”. Inni zastanawiali się nad legalnością i etyką takiego działania. Niemniej jednak, film stał się gorącym tematem dyskusji w kontekście uczciwości w biznesie i sposobów dochodzenia swoich praw.

Konflikt ten ukazuje, jak ważna jest uczciwość w biznesie, ale również do jak daleko idących czynów może doprowadzić frustracja i poczucie niesprawiedliwości. Niech będzie to przestroga dla wszystkich, którzy myślą, że mogą bezkarnie oszukiwać innych.

Źródłó: fakt.pl, reddit