fot. President.gov.ua, CC BY 4.0 , via Wikimedia Commons
in ,

Tak w młodości wyglądał Włodymyr Zełenski. Internauci porównują go do… Krzysztofa Ibisza!

W ostatnim czasie na Instagramie opublikowano zdjęcie, które z pewnością przykuje uwagę każdego. Możemy na nim zobaczyć prezydenta Ukrainy z czasów młodości. Niektórzy porównują go do… Krzysztofa Ibisza. Czy mają rację? Sami zobaczcie!

Włodymyr Zełenski pokazał, że jest prezydentem, jakiego chciałby mieć każdy kraj. Od początku ataku Rosji na Ukrainę dzielnie walczy razem z innymi i jest prawdziwym liderem, dającym wspaniały przykład i zagrzewającym do obrony ukochanej ojczyzny.

Internauci przecierają oczy ze zdumienia

Wołodymyr Zełenski nie zawsze był politykiem. Kiedyś występował jako kabareciarz, grał w serialach i nawet wygrał… „Taniec z Gwiazdami”. Z pewnością niektórym będzie w to ciężko uwierzyć, ale tak właśnie jest!

Prezydent Ukrainy pokazał, co to znaczy odwaga i stał się wzorem do naśladowania. Mówi o nim cały świat.

Na jedno z instagramowych kont trafiło ostatnio zdjęcie Zełenskiego z czasów młodości. Nie jest jasne, z którego roku ono pochodzi. Być może prezydent Ukrainy był wtedy na studiach lub uczęszczał do liceum. Nie ma on zarostu, a w jego uchu widać kolczyk. Internauci porównali go do Krzysztofa Ibisza! Niektórzy uważają, że wygląda jak lider Maneskin Damiano Davd czy Dave Gahan z Depeche Mode.

„Dziewczyny, ale szczerze i bez ironii, który przystojniejszy – on czy Ibisz?” – czytamy w komentarzach.