fot. tiktok/@mrskaylamcgraw
in

Nagranie z wesela obiegło sieć. „Nie zrobiłabym tego przy moich rodzicach”

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie z wesela, obok którego ciężko przejść obojętnie. Podzieliła się nim pewna panna młoda. Wielu internautów nie mogło pogodzić się z tym, co miało miejsce podczas uroczystości.

Pod filmikiem pojawiła się lawina komentarzy. Niektórzy są pewni, że byliby bardzo zawstydzeni, gdyby podobna sytuacja miała miejsce na ich weselu.

Zdumiewające nagranie z panną młodą

W sieci możemy znaleźć mnóstwo nagrań z wesel – są takie, które wzruszają, a także takie, które bawią. Tym razem mamy do czynienia jednak ze sceną budzącą skrajne emocje.

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak pan młody ściąga zębami przyszłej żonie podwiązkę. To jedna z zabaw weselnych, która jest popularna za granicą, a która nie do końca wszystkim się spodobała.

„Zapytajcie, jak się czułam wiedząc, że mój tata jest na tej samej sali podczas tego występu” – pisze panna młoda przy okazji publikacji nagrania.

Użytkownicy TikToka chętnie komentowali filmik. Wielu z nich było zniesmaczonych i przyznało, że taka zabawa podczas ich uroczystości na pewno by się nie pojawiła.

„Czuję się niekomfortowo” – czytamy.

„Byłbym bardzo zawstydzona wiedząc, że moi rodzice patrzą, ale jednocześnie jestem pewna, że wiedzą, że to się dzieje” – dodaje internautka.

„Nie zrobiłabym tego przy moich rodzicach, bo po czymś takim nie miałabym rodziców” – przyznaje ktoś inny.

Pojawiły się jednak także pozytywne komentarze.

„Naprawdę chcę to zrobić na moim ślubie”, „Jeśli nie będzie tego na moim ślubie, to go nie chcę” – piszą internauci.

@mrskaylamcgraw 😅😅😅 #wedding #pony #garterremoval #fyp ♬ Infinity – Jaymes Young

A Wy? Co o tym sądzicie?