fot. instagram/thefitfatale
in

Takie dania podali na weselu. „Do tego nie powinno się zmuszać gości”

Wesele – to magiczny moment, w którym zakochani świętują swoją miłość, otoczeni bliskimi osobami. Jednym z najważniejszych elementów tego wyjątkowego wydarzenia jest oczywiście wykwintny posiłek, który goszczący goście oczekują z niecierpliwością. Tradycyjne menu weselne często obejmuje popularne dania, takie jak klasyczne przystawki, smakowite dania główne i eleganckie desery. Jednak czasami, w tym wyjątkowym dniu, można natrafić na nieco nietypowe potrawy, które wzbudzają zaskoczenie i ciekawość.

Czasem para młoda decyduje się na wprowadzenie osobistego akcentu do swojego menu weselnego, eksplorując różnorodne kuchnie świata lub serwując dania nieszablonowe, które odzwierciedlają ich indywidualność i gust.

W tym wypadku na stołach pojawiła się zdrowa żywność…

„Wielu naszych gości ma nietolerancje pokarmowe, więc naszym priorytetem było, żeby wszyscy dobrze czuli się w tym wyjątkowym dniu. Żebyśmy mogli przetańczyć całą noc” – wyjaśniła panna młoda.

Dania na weselu

Podczas tego wyjątkowego wesela, na stołach gości pojawiły się niezwykłe i smakowite dania. Para młoda postanowiła zaskoczyć swoich gości wykwintnym menu, w którym uwzględniono świeże warzywa, ostrygi i guacamole – prawdziwą ucztę dla podniebienia.

Przystawka, która została podana, była prawdziwym dziełem sztuki kulinarnych umiejętności. Goście zostali obdarowani siekaną sałatką z kolorowych warzyw, która była serwowana na bezglutenowym pieczywie.

Jeśli chodzi zaś o danie główne, goście delektowali się soczystym łososiem.

„Przez cały czas czuliśmy się naprawdę dobrze. Nie byliśmy zmęczeni ani poirytowani. Jem podobnie każdego dnia, więc to, że to był mój ślub, nie było dla mnie powodem do napychania się rzeczami, które sprawiłyby, że czułabym się okropnie” – tłumaczy panna młoda.

Deserem, który goście mieli przyjemność skosztować, było niezwykłe ciasto czekoladowe – bezglutenowe, bezmleczne i bezcukrowe. Panna młoda dbała o to, aby każdy mógł cieszyć się tym przysmakiem, niezależnie od ewentualnych ograniczeń dietetycznych. Na stołach pojawiły się nawet tabletki na wzdęcia.

Para młoda stworzyła wyjątkowe doświadczenie kulinarne, które podkreślało ich osobiste wartości i troskę o zdrowie i zadowolenie swoich bliskich.

Co na ten temat mają do powiedzenia internauci? Zdania były bardzo podzielone…

„Tabletki na wzdęcia na każdym stole? Ograniczanie cukru i liczenie kalorii przy każdym posiłku? Do tego nie powinno się zmuszać gości” – czytamy w komentarzach.

A Ty? Co o tym sądzisz?