in

Mąż podejrzewał, że żona go zdradza i wrócił wcześniej z pracy. Nagranie z całego zajścia wrzucił do sieci

Nie znamy szczegółów tej rażącej historii, ale ostatnio w Internecie pojawiło się wideo, które wywołało sporą sensację w internecie.

Mąż podejrzewał, że jego żona go zdradza i pewnego dnia powrócił z pracy kilka godzin wcześniej. Ponadto wziął ze sobą kilku kumpli jako świadków.

Wchodząc do mieszkania, mąż, zgodnie z oczekiwaniami, zobaczył, jak jego żona i kochanek oddają się miłości. Można tylko zgadywać, jak kochankowi udało się uciec z miejsca zbrodni, ale główna bohaterka niestety nie miała gdzie uciekać.

Wideo zaczyna się od żony leżącej na progu drzwi wejściowych, gdzie błaga męża, by jej pomógł, mówiąc, że jest bardzo chora. Jej rzeczy są częściowo rozrzucone na klatce schodowej, co sugeruje, że jej mąż rozpoczął już „proces eksmisji”.

Rozzłoszczony mężczyzna rozmawia bardzo energicznie ze swoimi przyjaciółmi, filmując proces na wideo, a także pozuje do kamery. Dobrze rozumiemy jego reakcję – zdradziła go osoba, którą przecież kochał. Ale czy trzeba było publikować całe zajście w sieciach społecznościowych?