fot. freepik.com
in

Żona skarżyła się na silny ból brzucha. Odkrycie lekarza sprawiło, że mąż od razu złożył pozew o rozwód

Zdrada jest dla związku wyjątkowo silnym ciosem, uderza prosto w uczucia partnera, w jego zaufanie i miłość. Nie jest łatwo się z nią pogodzić i tak po prostu wybaczyć. Mężczyźnie z poniższej historii, nawet przez myśl nie przeszło, że żona mogłaby go kiedykolwiek zdradzić, a jednak do tego doszło… a dowiedział się o tym w dość niebywały sposób.

Historia mężczyzny została przedstawiona w programie telewizyjnym – na podstawie prawdziwych wydarzeń, opowiadane są w nim historie, w których pacjenci byli zmuszeni udać się na pogotowie w nieco dziwnych, a czasem zabawnych sytuacjach.

Dziwne bóle brzucha

Kobieta o imieniu Kona skarżyła się mężowi na ból brzucha od kilku tygodni. Para poszła więc na pogotowie, aby przeprowadzić badania i dowiedzieć się jakie mogą być przyczyny.

Para otwarcie oświadczyła, że ​​nie kochali się od kilku tygodni i że żadne z nich nie ma pojęcia, co powoduje taki ból. Ginekolog postanowił więc wykonać podstawowe badanie, aby zobaczyć, czy coś jest nie tak i czy konieczne będą dalsze badania.

Zużyta prezerwatywa

Lekarz nie musiał przeprowadzać już żadnych innych badań. W pochwie kobiety znalazł zużytą prezerwatywę.

Okazało się, że para nie używała prezerwatywy od kilku lat, ponieważ jej mąż nigdy nie uważał tego za konieczne.

Odpowiedź była więc prosta – Kobieta użyła prezerwatywy z innym mężczyzną. Mąż nie był w stanie wybaczyć tego żonie.

Poniżej możesz zobaczyć cały film (w języku angielskim).