in

Chwalił się w Biedronce, że zdradził żonę. TikTokerka usłyszała to i postanowiła odnaleźć kobietę.

Pewna kobieta, robiąc zakupy w sklepie, usłyszała rozmowę, obok której nie mogła przejść obojętnie. Sonia Michalczuk dowiedziała się z niej, że mężczyzna zdradza swoją żonę. Kobieta postanowiła za wszelką cenę ją odnaleźć i powiedzieć jej o wszystkim.

Mąż miał zdradzić żonę z koleżanką podczas firmowego wyjazdu do Giżycka. Oburzona Sonia podzieliła się tą historią na TikToku, mając nadzieję, że tym sposobem dotrze do zdradzonej.

Zdrada wychodzi na jaw

Na nagraniu, które pojawiło się na TikToku Soni, możemy usłyszeć, jak kobieta kieruje słowa do nieznajomej, mając nadzieję na to, że ją odnajdzie.

„Jeśli masz na imię Iwona, mieszkasz na Zatorzu w Olsztynie i masz dwóch synów, to dziś o ósmej rano twój mąż robił zakupy w Biedronce i chwalił się przez telefon koledze Markowi, że spał z koleżanką na wyjeździe firmowym w Giżycku” – brzmiał komunikat.

@soniamichalczukofficial

ponieście dalej!!! Co za dziad!! #kobietykobietom #kobietyrazem #solidarność #solidarnośćnasząbronią #solidarnośćjajników #zdrada #faceci #biedronka #zakupy #poranek #związki #związkidługotrwałe #cheater

♬ She Knows – J. Cole

Internauci mieli różne zdania na ten temat. Jedni uznali, że TIkTok to niezbyt dobre miejsce na załatwianie takich spraw, a inni, że najważniejsze jest znalezienie tej kobiety. Nagranie w momencie trafiło do całej rzeszy osób. Głównie mężczyźni byli zdania, że Sonia nie powinna mieszać się w cudze sprawy, natomiast kobiety uważały, że to wspaniały gest z jej strony.

„Gdy byłam zdradzona, właśnie takiej kobiety jak ty mi brakowało. Może wcześniej by to się skończyło.” – czytamy w komentarzach.

„Nie wiem, czy ta pani to doceni, ale robisz coś, co dla wielu kobiet znaczy niesamowicie dużo.” – pisze internautka.

„Synowie na pewno też są wdzięczni, że sprawy ich rodziców są tematem żartów w szkole. Brawo ty” – dodaje inna.

@soniamichalczukofficial

Iwona dziękuję wszystkim 😘jeszcze raz bo mąż zgłasza 🤣 #solidarnośćkobiet #dziewczynyrazem #iwonazolsztyna #kobietakobiecie #olsztyn #iwonazolsztyna

♬ So Cold – M.I.R

Dzięki nagraniu udało się dotrzeć do pani Iwony.

Kobieta podziękowała Soni za to, co dla niej zrobiła. Jak się szybko okazało, nie był to pierwszy taki wybryk mężczyzny w historii ich małżeństwa.

Pani Iwona wyprowadziła się wraz z synami do rodziców. Podziękowała także internautom za wsparcie w tak bolesnym dla niej okresie.

Źródło: Plotek.pl, Miniaturka: Mateusz Giełczyński, CC BY-SA 4.0, tiktok/soniamichalczukofficial