in

Wysłał żonie zdjęcie, żeby się nie martwiła. Jednak zapomniał ukryć dowodów zdrady.

Pewna kobieta opublikowała w sieci nagranie, które w momencie stało się prawdziwym hitem. Mąż wysłał jej swoje zdjęcie i dzięki jego nieuwadze został przez nią przyłapany na zdradzie. Internauci po prostu nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli!

Dowód zdrady

Internautka opublikowała na TikToku wideo, na którym zdecydowała się pokazać zdjęcia męża z hotelu. Wysyłał je, aby ukochana miała pewność, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Nie do końca to jednak przemyślał, ponieważ w kadrze znalazł się dowód na to, że kłamie.

Użytkownicy TikToka w momencie zwrócili uwagę na prostownicę, która leży w łazience przy zlewie. Z pewnością nie należała do męża kobiety – miał krótkie włosy. Poza tym w kadrze znalazła się także damska torebka leżąca na podłodze. Niektórzy internauci zwrócili uwagę także na fakt, iż mężczyzna nie miał obrączki.

Wideo zostało obejrzane w przeciągu 5 dni przez niemal pięć milionów osób.

Kobieta po dodaniu nagrania na TikToka postanowiła opublikować kolejne, w którym wyjaśniła, że jej mąż próbował się ze wszystkiego tłumaczyć. Mówił, że zdjęcia zrobił w pokoju kolegi, który ma dziewczynę. Nie wierzyła jednak w żadne jego słowo.

@shesough

I think he’s lying he goes by the name pryze he will most likely be at the craps table somewhere in Biloxi at casino ##update ##pt2 ##catchacheater

♬ It Wasn’t Me – Shaggy

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

źródło: o2