in

Kasia Cichopek rozpaliła fanów do czerwoności zdjęciem znad Bałtyku. „Piękne masz piersi”

Nie ma wątpliwości co do tego, że na obecny moment Katarzyna Cichopek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Gwiazda uwielbia udzielać się w mediach społecznościowych, dzięki czemu jej fani wiedzą, co aktualnie robi i z kim przebywa.

Ostatnie zdjęcie wrzucone do sieci wywołało prawdziwą burzę. Wszystko przez pokaźny biust, obok którego internauci nie są w stanie przejść obojętnie. Pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy, przede wszystkim od panów.

Gorąca fotka z wakacji

Katarzyna Cichopek to aktorka, która bez wątpienia ma ogromny talent. Jest kojarzona między innymi z takich produkcji jak serial „M jak Miłość”. Jej uroda przykuwa uwagę. Tym razem nie było inaczej.

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie z wakacji nad morzem, jednak fani mieli problem ze skupieniem się na twarzy gwiazdy. Nie mogli oderwać oczu od jej piersi.

Gwiazda postanowiła spędzić wolny czas nad Morzem Bałtyckim. Nie obyło się bez zdjęć z plaży. Jak widać, pogoda dopisuje! Można tylko pozazdrościć!

Pod zdjęciem możemy znaleźć mnóstwo komentarzy – internauci skupili się głównie na „ocenie” biustu. Panowie byli zachwyceni, jednak pojawiły się też uszczypliwości.

„Kasiu piękne masz piersi pozdrawiam serdecznie” – czytamy.

„Kasiu bosko i seksi” – pisze internauta.

A wy? Co sądzicie o tym zdjęciu?

Źródło: Instagram