in

Myślała, że zrobiła zwyczajne zdjęcie z dzieckiem. Gdy dostrzegła na nim jeden szczegół, włosy stanęły jej dęba

W mediach społecznościowych w momencie zrobiło się głośno po tym, gdy pewna młoda kobieta opublikowała zdjęcie ze swoim siostrzeńcem. Jak się okazało, nie byli sami na zdjęciu. W tle widać małą, przerażającą postać dziewczynki.

Któregoś razu Bethany postanowiła zrobić sobie zdjęcie z siostrzeńcem na popularnej aplikacji Snapchat – nic nie zapowiadało tego, że zdjęcie wywoła prawdziwą burzę w sieci. Internauci szybko jednak dostrzegli pewien szczegół, który po prostu mrozi krew w żyłach.

Młoda kobieta bawiła się ze swoim siostrzeńcem w domu. Oprócz nich w domu była jedynie matka dziecka. Na zdjęciu możemy zobaczyć kilkuletnią dziewczynkę – skąd ona się tam wzięła? Kiedy Bethany dostrzegła ten przerażający fakt, natychmiast zaczęła przeszukiwać dom.

Kto jeszcze był na zdjęciu?

Bethany Harvey pochodząca z północnej Irlandii nie spodziewała się, że dozna takiego szoku po zrobieniu pozornie zwykłego zdjęcia i udostępnieniu go znajomym.

Początkowo nie zauważyła niepokojącego szczegółu. W tle pomiędzy nią a jej siostrzeńcem widać było nogi małej dziewczynki. Dopiero wieczorem jeden z jej przyjaciół opowiedział jej o tym, co dostrzegł na zdjęciu.

„Chociaż nie możemy zobaczyć twarzy postaci, reszta jest doskonale widoczna” – przyznała Harvey w rozmowie z „Mirror”.

Kobieta przyznała, że to nie pierwszy raz, kiedy w tym domu dochodzi do dziwnych sytuacji, których po prostu nie da się wyjaśnić.

„W domu wydarzyło się wiele przerażających rzeczy, nie wchodzę już do salonu w ciemności, bo boję się, że coś zobaczę” – zdradziła Harvey.

Bez wątpienia taki widok przeraziłby każdego. Nogi kilkuletniej dziewczynki, której przecież nie ma w domu, po prostu mrożą krew w żyłach. Dziwna postać zdaje się siedzieć i przyglądać wszystkiemu. Twarzy nie widzimy. Uwagę przykuwają także złożone ręce.

Po przeszukaniu domu nie znaleziono niczego niepokojącego, co pozwoliłoby na rozwiązanie tej zagadki.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: pikio.pl, Yahoo, Fot:Snapchat Bethany Harvey