in

Co znajduje się na tym zdjęciu? Prawidłową odpowiedź zna zaledwie garstka osób.

Tylko nieliczni wiedzą, co tak naprawdę znajduje się na tym zdjęciu. Wiele osób będzie naprawdę zaskoczonych. Ta nietypowa fotografia wywołała prawdziwą burzę w sieci. Zgadniesz, co na niej widać?

W ostatnim czasie w serwisie Reddit pojawiło się zdjęcie, które jest prawdziwą zagadką optyczną. Jego autor prawdopodobnie chciał tylko pochwalić się sałatką, którą robił. Chwilę później spostrzegł, że to, co widać na fotografii, nie jest wcale takie oczywiste.

Białe papryki jak ludzkie zęby

Można na niej zobaczyć oczywiście białą paprykę nafaszerowaną pomidorami. Wszystko tak się ułożyło, że niektórzy początkowo dostrzegą ludzkie dziąsła i zęby!

Gdy tylko zdjęcie trafiło do sieci, zgarnęło od razu ponad 80 tys. strzałek w górę. Jest to naprawdę rzadkie zjawisko.

Internauci dostrzegli „stos zębów, które wypluwasz w koszmarach o utracie zębów, bardzo obrzydliwe”. Zaznaczyli przy tym, że dużą rolę w tej iluzji optycznej odgrywają pomidory.

Niektórzy zwrócili uwagę na to, że papryki są białe. Nigdy wcześniej takich nie widzieli. Jak się okazuje, w różnych regionach świata, w tym także w Polsce, możemy je znaleźć. Inaczej są one nazywane np. paprykami owocowymi, pieprzowcami rocznymi, pieprzowcami ostrymi, pieprzem chilijskim czy też pieprzem hiszpańskim.

Co ciekawe, oprócz tego, że istnieją papryki białe, na świecie są również brązowe, ciemnofioletowe, a nawet… lawendowe!

Udało Wam się rozwiązać tę zagadkę? Czy też na początku widzieliście ludzkie zęby? Dajcie znać w komentarzu!

Źródła: reddit.com, fotoblogia.pl