in

Przeglądał dawne zdjęcia żony i dostrzegł znajomą twarz. Gdy zobaczył kto siedzi obok niej, nie dowierzał własnym oczom!

Życie pełne jest niespodzianek. Czasami osoba z dzieciństwa, o której później zapominamy, powraca do naszego życia w najbardziej zaskakującym momencie. Właśnie taka historia przydarzyła się Evanowi i Brytin.

Evan i Brytin pobrali się kilka lat temu. Tworzą udaną parę i są naprawę szczęśliwym małżeństwem. Podczas przeprowadzki Evan natknął się na starą fotografię, która przedstawiała małą Brytin ze swoją grupą z przedszkola.

Brytin wyglądała niezwykle słodko, dlatego Evan bardzo się ucieszył, że znalazł to zdjęcie. Od razu widać, że dziewczynka była niezwykle podekscytowana sesją zdjęciową, bo uśmiechała się od ucha do ucha.

Jednak im bardziej przyglądał się zdjęciu, tym bardziej coś innego zwracało jego uwagę. Dokładniej obejrzał zdjęcie i wtedy zobaczył, że tuż obok małej Brytin siedzi on sam.

Mężczyzna zadzwonił do swojej mamy, aby zapytać czy to możliwe, że na jednym zdjęciu znajduje się on i jego żona. I chociaż oboje mieszkali w różnych miastach, jako dzieci chodzili do tego samego przedszkola. Kiedy skończyli trzy lata skończyła się ich znajomość, ale jakimś cudem odnaleźli się po kilkunastu latach. Dziś są niezwykle udanym małżeństwem.

Jak widać byli sobie przeznaczeni. Prawdziwa miłość nie zna granic i potrafi połączyć ludzi nawet po wielu latach.

Fotografie: imgur