in ,

Po porodzie dostrzegła na zdjęciu USG coś, na co nikt nie zwrócił uwagi. Jej odkrycie odbiło się echem w sieci.

Dzieci są najlepszym powodem do szczęścia dla swoich rodziców. Odkąd przychodzą na świat, życie nigdy nie jest już takie samo jak wcześniej, a sama chwila narodzin jest czymś najbardziej magicznym, co tylko można sobie wyobrazić.

Uśmiech dziecka potrafi sprawić, że już do końca dnia mamy dobry humor. Wiedzą o tym wszystkie mamy!

Pewne młoda mama, Sarah Kelleher Steppling odkryła coś niesamowitego, podczas gdy jej synek spał. Nie sądziła z pewnością, że jej odkryciem zainteresuje się cały Internet.

„Pierwsze USG miałam w 18 tygodniu ciąży. Było widać wszystkie kości, więc wyglądał jak jakiś szkieletor. Gdy więc zobaczyłam jego piękną, słodką buzię, która pojawiła się na zdjęciu z 39 tygodnia, uważałam, że jest uroczy, ale szczerze, cieszyłam się, że nie rosną mu rogi!” – napisała.

Mama obawiała się, że jej synek urodzi się z dziwnymi rogami. Po czasie jednak wyszło na jaw, jak bardzo się myli.

„Z początku nie połączyłam zdjęcia USG z pozycją, w której śpi. Zobaczyłam zdjęcie wiszące na lodówce u mojej teściowej, gdy mój syn miał już kilka tygodni i wtedy to do mnie dotarło.”

Sarah dzieli się zdjęciami swojego synka, który śpi w pozycji z rączkami do góry i wygląda, jakby miał rogi.

„Nadal tak robi. Ciągle jest istnym królem relaksu. Zrobiłam porównanie i byłam w szoku, jak bardzo podobne są obydwa zdjęcia. Postanowiłam wrzucić to na Reddita, bo sądziłam, że to coś interesującego.”

Młoda mama zwierzyła się z tego, że od czasu urodzenia dziecka jej życie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni.

„Urodzenie dziecka zmieniło moje życie. Czasami wystarczy, że na niego spojrzę i zaczynam płakać, bo kocham go tak mocno. Jest naprawdę wyluzowany. Karmię go, przebieram, przytulam i jest szczęśliwy. Moja mama mówi, że ja i mój mąż Ross nawet nie wiem jakie szczęście nas spotkało. Miał niedokrwistość hemolityczną i ciężką odmianę żółtaczki przez pierwszy miesiąc po urodzeniu. U lekarza byliśmy średnio co drugi dzień, aby monitorować stan jego krwi i 2 dni spędziliśmy w szpitalu, ale poradził sobie z tym po mistrzowsku. Za każdym razem, gdy się do mnie uśmiecha dosłownie się rozpływam.”

Sarah jest szczęśliwą mamą, która wprost nie może uwierzyć w to, że jej synek śpi dokładnie tak samo, jak spał w jej łonie – to po prostu magiczne!

Podziel się tymi zdjęciami z innymi!

Źródło: facebook.com