in

Lekarz zdjął kombinezon po wielogodzinnej zmianie i zrobił sobie zdjęcie. Widok szokuje.

Pewien lekarz, który na co dzień pracuje na oddziale covidowym w Indiach, postanowił pokazać, jak wygląda kombinezon po wielogodzinnym użytkowaniu. Zdjęcie w momencie obiegło sieć. Takiego widoku z pewnością nikt się nie spodziewał.

Warto podkreślić, że na obecną chwilę sytuacja w Indiach jest naprawdę dramatyczna. Obserwuje się tam najwyższą dobową liczbę zakażeń na całym świecie.

Wstrząsająca prawda

Zdjęcie Dr Sohila Makwana z Ahmedabad w Indiach w kombinezonie ochronnym nie pozostawi nikogo obojętnym. Lekarz pokazał, jak wygląda po swojej wielogodzinnej zmianie w kombinezonie PPE.

Na zdjęcie możemy zobaczyć, że jest on zupełnie przemoknięty z powodu potu. Drastyczny wzrost zakażeń w Indiach sprawia, że wciąż brakuje odzieży ochronnej dla pracowników służby zdrowia i praca wiąże się z naprawdę niewiarygodnym poświęceniem.

Pomimo tak wielkiego trudu, lekarz zdradził, że jest „dumny z tego, że może służyć narodowi” w tych trudnym dla wszystkim czasie. Przy okazji zachęcił każdego do tego, aby się zaszczepić.

„To jedyne rozwiązanie” – mówi Makwana.

W ciągu ostatniej doby pojawiło się w Indiach ponad 400 tys. nowych zakażeń i ponad 3,5 tys. zgonów osób chorych na COVID-19. Brakuje tam nie tylko niezbędnych narzędzi, ale także miejsc w szpitalach i krematoriach.

Podziel się tym szokującym zdjęciem z innymi! Brawa dla wszystkich lekarzy!

Źródło: o2.pl