in

Wnuczka zrobiła babci zwyczajne zdjęcie. Po jej śmierci dostrzegła na nim przerażający szczegół

Pewna kobieta chciała tylko zrobić zdjęcie swojej babci. Nie spodziewała się jednak, że stanie się coś, czego nie będzie potrafiła później wyjaśnić i co zacznie spędzać jej sen z powiek. W tle na fotografii pojawiła się dziwna postać. Przypominała ona ducha zmarłego dziadka.

Gdy zdjęcie trafiło do sieci, internauci przetarli oczy ze zdumienia. Czegoś takiego jeszcze nie było!

Duch na zdjęciu?

Pewnych sytuacji nie jesteśmy w stanie wyjaśnić. Z pewnością można do nich zaliczyć wszelkiego rodzaju zjawiska paranormalne. Choć w większości traktujemy je z przymrużeniem oka, gdy pojawiają się w naszym życiu, jesteśmy przerażeni i zdezorientowani. Takie właśnie uczucia towarzyszyły pewnej kobiecie, która po latach przeglądała zdjęcia i na jednym z nich zobaczyła postać przypominającą zmarłego dziadka.

Któregoś razu Denise Russel wybrała się na piknik ze swoją babcią. W którymś momencie wnuczka postanowiła zrobić zdjęcie kobiecie. Chciała mieć pamiątkę z tego wspaniale spędzonego czasu. Wtedy jednak nie miała pojęcia, że na jednym z ujęć w tle pojawiło się coś dziwnego.

Gdy babcia umarła, Denise długo nie mogła pogodzić się z jej śmiercią. Zostały jej tylko wspomnienia. W albumie ze zdjęciami widniała fotografia z pamiętnego pikniku, a na niej – coś, czego wcześniej kobieta nie dostrzegła.

W tle zdjęcia widać było postać przypominającą zmarłego dziadka. Potwierdził to kuzyn Denisse – z krzaków wyłaniała się znajoma twarz.

Nie było mowy o żadnym fotomontażu i jakiejkolwiek ingerencji w zdjęcie.

Fotografia trafiła do Internetu, gdzie w momencie zyskała ogromną popularność. Nikt nie jest w stanie wyjaśnić tego zjawiska.

Tylko spójrzcie!

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: newsfromthespiritworld.wordpress.com