in

Nie do wiary, co ta kobieta zrobiła nad trumną swojego ojca. „Musi być nikczemną istotą ludzką”

Pewna użytkowniczka Instagrama zrobiła nad grobem swojego taty coś, co odbiło się głośnym echem na całym świecie. Internauci łapią się za głowę. Zdecydowana większość osób nie jest w stanie pojąć, jak mogło dojść do czegoś takiego.

Media społecznościowe są doskonałym narzędziem do tego, by móc zaistnieć. W dzisiejszych czasach z dnia na dzień możemy stać się sławni. Z pomocą przychodzi Instagram czy TikTok. Niektórzy są w stanie zrobić naprawdę wiele, żeby mieć swoje pięć minut. Doskonałym przykładem jest historia tej kobiety, która wykorzystała pogrzeb rodzica do… zrobienia sobie sesji zdjęciowej.

Zdjęcia z pogrzebu

Każdy przeżywa śmierć bliskiego na swój własny sposób. Jedni płaczą nad grobem, inni patrzą smutno w milczeniu. A jeszcze inni… robią sobie sesję zdjęciową nad otwartą trumną z ciałem zmarłego, żeby móc opublikować nowe zdjęcia na Instagramie.

Tak właśnie zrobiła pewna Amerykanka. Na głosy oburzenia nie trzeba było długo czekać. Obserwatorzy influencerki nie mogli uwierzyć własnym oczom. To już była przesada!

Po fali negatywnych komentarzy kobieta zdecydowała się usunąć swoje konto. Mnóstwo osób zdążyło jednak pobrać zdjęcia i opublikować je na Twitterze. Widzimy na nich ubraną na czarno córkę, która pozuje nad grobem taty. Do każdego zdjęcia wybiera inną pozycję. Na jednym z nich widzimy złożone do modlitwy ręce.

Zmarły tata był weteranem wojennym. To tylko dolało oliwy do ognia.

„Wiesz, jak nałogowiec może zepsuć pogrzeb rodziców, gdy sięgnie po używkę tuż przed uroczystością i zrobi z siebie głupka? Tu też mamy osobę uzależnioną – od dopaminy (tzw. hormon szczęścia). Naczyniem z wyboru są media społecznościowe” – czytamy.

„Z jednej strony musi być nikczemną istotą ludzką, z drugiej prawdopodobnie tata ją wychowywał, przez co jest w co najmniej 50 procentach za to odpowiedzialny” – pisze internauta.