in

To znaleziono przy rosyjskim wojskowym. „Głodni, opuszczeni i zdemoralizowani”

Sztab Generalny Sił Zbrojnych Ukrainy postanowił opublikować zdjęcia wojskowego z Rosji. Nie do wiary, co przy nim znaleziono. Internauci przecierają oczy ze zdumienia.

Nie od dziś słyszymy o tym, że rosyjskim żołnierzom brakuje zarówno jedzenia, jak i amunicji. Najeźdźcy okradają ukraińskie sklepy i dopuszczają się brutalnych działań. Co odkryto tym razem?

To znaleziono przy rosyjskim wojskowym

„Druga najsilniejsza armia na świecie? W rzeczywistości siły zbrojne Federacji Rosyjskiej to połączenie szabrowników, nieudaczników i zbrodniarzy wojennych. Na zdjęciu – jeden z rosyjskich okupantów, który nie dostarczył łupów” – możemy przeczytać na profilu Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Ukrainy.

Przy rosyjskim wojskowym była biżuteria, między innymi pierścionki, a także pieniądze – dolary i brytyjskie funty. To kolejny dowód na to, że Rosjanie kradną wszystko, na co tylko trafią.

Parę dni temu rzecznik MSZ w Ukrainie Oleg Nikolenko ocenił, że „armia rosyjska nie ma nadziei na zwycięstwo na Ukrainie”. Miała miejsce wtedy inna sytuacja – Rosjanie dopuścili się kradzieży na stacji benzynowej.

„Głodni, opuszczeni i zdemoralizowani. Rosjanie oczekiwali, że Ukraińcy przywitają ich kwiatami, ale spotkali się z żelazną determinacją” – zaznaczył na Twitterze Oleg Nikolenko, rzecznik MSZ w Ukrainie.