in

23-letnia matka przeżywa codziennie piekielny ból przez duże piersi. Zdesperowana prosi świat o pomoc.

Od 16 roku życia Sheridan Larkman zmaga się z dwoma ogromnymi problemami. Kobieta musi zamawiać biustonosze w specjalnym sklepie za 70 funtów brytyjskich za sztukę i są one przewożone przez cały świat do Australii.

Życie z tak dużymi piersiami jest pełne koszmarów i to nie jest żart. Jako nastolatka, Sheridan nie mogła w żaden sposób ukryć biustu. Nieustannie konfrontowano ją z niegrzeczną i uprzedzoną postawą, a kupowanie ubrań stało się dla niej prawdziwą udręką.

A jeszcze na dodatek wzrost Sheridan to zaledwie 160 cm, więc łatwo zrozumieć, jak wielkim ciężarem jest dla niej tak wielki biust.

Jeśli się wyprostuje, czuje piekielny ból w ramionach i dolnej części pleców, dlatego stale się garbi. Wieczorem kręgosłup płonie ogniem i nie może zasnąć, klatka piersiowa waży tak dużo i zajmuje tyle miejsca, że ​​jest zmuszona do ciągłej zmiany pozycji i ma poważne problemy ze snem.

Ból ciągle ją prześladuje, a dziewczyna ma zaledwie 23 lata i jest matką dwojga dzieci – życie dopiero się zaczyna, a lekarze już przewidują najgorsze. Sheridan od kilku lat czeka w kolejce na zmniejszenie piersi, ale program społeczny działa bardzo powoli.

Zdesperowana matka poprosiła świat o pomoc. Operacja redukcji piersi kosztuje 10 000 USD – po 22 miesiącach zbiórki pieniężnej udało się jej zebrać tę kwotę z pomocą troskliwych ludzi w serwisie gofundme.