fot. freepik.com
in

Większość z nas źle montuje zawieszkę do WC. Ta wiedza sprawi, że twój sedes będzie lśnił czystością

Wiedzieliście, że większość ludzi źle montuje zawieszkę do WC? Wydawałoby się, że jest to banalnie proste i nie można robić tego niepoprawnie, ale jak się okazuje… można! Oczywiście trzeba ją założyć tam, gdzie strumień wody jest najsilniejszy, ale od której strony? Ta wiedza sprawi, że raz na zawsze pożegnasz problem brudnego sedesu.

Zawieszki do WC to coś, co bez wątpienia większość z nas ma w swojej łazience. Są one niezbędnym elementem każdej muszli klozetowej, która jest czysta i ma świeży zapach. Z pewnością nikt się jednak nie spodziewał, że taką zawieszkę można źle zamontować.

Montowanie zawieszki do WC

Intuicja zazwyczaj podpowiada nam, aby zamontować zawieszkę tam, gdzie jest najsilniejszy strumień. Pozostaje tylko pytanie: od której strony? Jak się okazuje, diabeł tkwi w szczegółach!

Cała sztuka polega na tym, abyśmy założyli kostkę nie od góry tylko od dołu, pod spodem muszli. Taka opcja istnieje w przypadku, gdy nasz sedes posiada kołnierz, tak jak większość sedesów sprzedawanych w Polsce.

Pewna kobieta, która przez lata nie miała pojęcia, jak poprawnie zamontować zawieszkę do WC, postanowiła przedstawić to krok po kroku. Koniecznie zobaczcie poniżej!

@fitmein

##dc ##dlaciebie ##lifehacks ##polska ##poland🇵🇱 ##panidomu ##porady ##mamanatiktoku

♬ SIEDEM – Team X

Podzielcie się tą wiedzą z innymi!

Źródło:popularne.pl, tiktok/fitmein