in

Para odwiedziła mamę na święta i zaskoczyła ją niebywałym prezentem. Jej reakcja jest bezcenna!

To był zwykły dzień dla Evy, która spędzała popołudnie w domu. Nagle usłyszała pukanie do drzwi. Odwiedził ją syn z żoną, którzy wracali do domu w ramach urlopu z bazy Air Force w Pearl Harbor gdzie oboje stacjonowali od paru lat. Miranda i Donny nie przyjechali jednak z pustymi rękami.

Dla Evy, samo to że jej syn wróci z wojska na święta było wielką niespodzianką, ale nie miała pojęcia, że rodzina się powiększy i była to dla niej cudowna niespodzianka poznać się ze swoją adoptowaną wnuczką. Okazuje się, Miranda wycofała się z Sił Powietrznych we wrześniu, aby mogła rozpocząć proces adopcyjny. I udało się! Dowiedzieli się, że będą rodzicami, 12 listopada spotkali matkę, która urodziła 25 listopada, a 8 grudnia Melissa już była z nimi.
„Podjęliśmy decyzję, że nie powiemy naszym rodzinom o zamiarach, dopiero gdy nasza córka będzie już z nami, podzielimy się tą cudowną wiadomością. Chcieliśmy oszczędzić rozczarowań zarówno nam jak i im. Dlatego do mamy wybraliśmy się osobiście wraz z malutką Melissą.”

Przez prawie 10 dni para ukrywała tajemnicę, zanim przyjechała w odwiedziny. W filmie widzimy niesamowitą reakcję Evy na fakt, że właśnie została babcią. Co za szczęście!