in

Kobieta nigdy nie robiła sobie makijażu, siostry namówiły ją na stylistę – Efekt odebrał im mowę!

Stylistki Louis Licari i Jill Martin są prawdziwymi czarodziejkami, które sprawiają, że kobiety po wyjściu spod ich rąk nie wierzą, że w lustrze widzą siebie.

Dziś przemienią dwie kobiety, które bardzo tego potrzebują. Trish jest mamą szóstki dzieci, przemęczoną, zapracowaną i nie mającą dla siebie czasu. Christy nigdy nie nosiła makijażu, a jej siostry chciały, by zobaczyła, że może wyglądać pięknie.

screenshot: Youtube/TODAY

Trish jako pierwsza pokazała swój nowy wygląd. Trish jest mama adopcyjną. Ma jedno własne i piątkę adoptowanych dzieci. Zarządza swoją firmą zajmującą się projektowaniem wnętrz. Zdecydowanie jest super mamą, ale nie ma dla siebie zbyt wiele czasu. Gdy wychodzi, by pokazać swój nowy wygląd, wygląda na młodszą o wiele lat! Jej córka od razu zauważa, że ​​wygląda bardziej na siostrę niż na matkę!

Jej długie włosy są idealnie gładkie i wygląda niesamowicie. Rozpromieniła się cała na widok swojego nowego wyglądu. Styliści naprawdę wykonali wspaniałą pracę przy tej transformacji.

screenshot: Youtube/TODAY

Następna jest Christy. Jej siostry wyznają, że Christy nie jest zbyt kobieca i nie nosi żadnego makijażu, więc chcą zobaczyć ją w makijażu po przemianie. Włosy Christy są ciemne i posiwiałe, co dodaje jej lat. Styliści ufarbowali jej włosy na cudowny czekoladowy kolor, w którym bardzo jej do twarzy. Gdy jej siostry i rodzina zdjęli opaski, odebrało im mowę.

Kobieta stojąca przed nimi to zupełnie inna osoba. Nawet Christy jest zszokowana, kiedy odwraca się i patrzy na siebie w lustrze. To zdecydowanie jedna z lepszych metamorfoz, jakie widziałam. Obie kobiety są zachwycone wynikami – i łatwo zrozumieć, dlaczego!

Zobacz film: