fot. tiktok/theproposals
in

Panna młoda nagle przerwała ślub, goście byli w szoku. „Nie mogę tego zrobić. Nie w ten sposób”

W świecie idealnej wizji ślubnej nic niespodziewanego nie powinno wydarzyć się podczas ceremonii. Niestety, nie zawsze jest tak, jak byśmy chcieli. Tak też było podczas jednego ze ślubów, na którym panna młoda postanowiła zrobić niecodzienny żart, całkowicie zaskakując wszystkich zgromadzonych gości.

Żart panny młodej na ślubie

Ceremonia odbywała się na świeżym powietrzu, gdzie zadbano o każdy detal dekoracji, a para młoda wyglądała zachwycająco w swoich eleganckich kreacjach. Po powitaniu gości przez pastora, rozpoczęła się uroczystość. Jednakże, niespodziewanie panna młoda przerwała duchownemu i wywołała u wszystkich uczestników ceremonii chwilę grozy.

Na nagraniu opublikowanym na TikToku przez konto @theproposals widać, jak kobieta mówi z niepewnym wyrazem twarzy: „Nie mogę tego zrobić. Bardzo przepraszam. Nie w ten sposób”. Goście byli zaskoczeni i wydawało się, że cała ceremonia się nie powiedzie. Jednak, okazało się, że to była nietypowa zabawa.

Po chwili panna młoda, z pomocą swojego wybranka, zdarła z siebie długą suknię z bufiastymi rękawami w stylu lat 80. Pod spodem ukazała się zwiewna sukienka ślubna z podkreśloną talią. Uczestnicy ceremonii odetchnęli z ulgą i docenili zabawny gest panny młodej.

Niestety, żart panny młodej nie spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony internautów. Wiele krytycznych komentarzy pojawiło się pod filmem na TikToku. Zdaniem niektórych, cała sytuacja była nastawiona na sensację i popisywanie się. Mimo że niektórzy uważali, że żart był zabawny, większość internautów krytykowała postępowanie panny młodej. „Zabawiają tłum czy biorą ślub? Jestem zdezorientowana… „ – podsumowała jedna z internautek.

Jak się okazało, na filmie można zobaczyć influencerkę Adley Kinsman, która stworzyła ten pomysł i przeprowadziła go w formie internetowego show pod nazwą Internet Takeover. Kobieta tworzy treści satyryczne i komediowe. Chociaż wielu pomyśli sobie, że to scena odegrana dla sensacji, jej ślub odbył się na serio, para dokumentowała swoje przygotowania do ślubu na Instagramie.

Podsumowując, choć pomysł panny młodej z pewnością był nietypowy, warto docenić jej kreatywność i poczucie humoru. Każda para ma prawo do indywidualnego podejścia do swojego ślubu i powinna robić to, co sprawia im najwięcej radości i satysfakcji.

Źródło:radiozet.pl