in

3 chłopców prosi dziewczynę taty aby otworzyła prezent. Kobieta nie ma pojęcia, co się za chwile wydarzy.

Trzej chłopcy przygotowali najbardziej wzruszający prezent dla dziewczyny swojego ojca.

Samotny tata z Cleveland w Ohio chciał oświadczyć się swojej dziewczynie w sposób, którego nigdy nie zapomni. Postanowił wykorzystać do tego swoich synów, aby uczynić ten moment wyjątkowym.

Steve Lee jest ojcem trzech chłopców. Byli bardzo podekscytowani, że pomogli ojcu zadać to bardzo ważne pytanie. Steve opublikował wideo na Facebooku i szybko stało się wirusowe. Ponad dziewięć milionów ludzi widziało, jak ta piękna rodzina spotyka się w jednym z najbardziej pamiętnych momentów w ich życiu.

Kiedy Theresa Meagan Johnson przybywa do domu, chłopcy na nią czekają. Najmłodszy mówi:
„Mamy dla ciebie prezenty. Usiądź tam.”

Teresa siada na kanapie i od razu jest podejrzliwa. Pyta,
„Boję się. Czy to jakaś sztuczka?”

Upierają się, że nie robią z nią żadnej sztuczki. Chłopcy wychodzą z pokoju i zostawiają Teresę samą. Kobieta wygląda na trochę zdenerwowaną. Możesz sobie tylko wyobrazić, co dzieje się w jej głowie, gdy trzech małych chłopców przygotowuje niespodziankę. Wracają kilka sekund później z różową torbą na prezenty, a Theresa się śmieje. Zastanawia się głośno, czy jakaś pluskwa wyczołga się z torby i po raz kolejny mówi, że się boi. Chłopcy namawiają ją, aby otworzyła prezent. Nie mogą ustać w miejscu z wrażenia, gdy powoli usuwa bibułkę. Z niecierpliwością każą jej się pośpieszyć.

Theresa pyta
„Gdzie jest Wasz tata? Czy on wie, że to robicie?”

Zapewniali ją, że wie, że to robią. Zapytała ich, czy powinna poczekać, żeby zobaczył, jak otwiera prezent, a oni zdecydowanie mówią „nie”. Nalegają, żeby to otworzyła, bo ich tata tego chce. Kiedy w końcu rozpakowuje prezent, chłopcy pochylają się na jedno kolano i mówią:
„Dajemy ci naszego tatusia”.
 
Wtedy Steve wchodzi do pokoju. Ma szeroki uśmiech na twarzy i mówi Theresie:
„Od czasu, gdy pojawiłaś w naszym życiu, nigdy nie widziałem, żebym ja tak szczerze się uśmiechał a także i moi chłopcy. Wszyscy kochamy Cię całym sercem. I chcemy wiedzieć, czy wyjdziesz za mnie? ”
Theresa mówi oczywiście tak przez łzy radości. Chłopcy przytulają Teresę, a ona przez łzy mówi: „Oszukaliście mnie”.

Obejrzyj emocjonalne wideo poniżej: