in

Zaraz po ślubie miała poważny wypadek. Przeglądając zdjęcia ślubne odkryła przerażającą prawdę.

Justice i Jeremi byli szczęśliwą parą. Rok temu wzięli piękny ślub, w którym uczestniczyła cała rodzina i znajomi pary.

Ślub jest wydarzeniem, który powinno się pamiętać przez całe życie. W końcu jest wyjątkowym dniem, który właściwie zdarza się raz w życiu. Niestety stało się coś strasznego. Niecałe trzy tygodnie po ślubie, Justice była pasażerką samochodu, który uległ poważnemu wypadkowi.

Mimo prawie nieistniejących obrażeń fizycznych, lekarze przejęli się pracą jej mózgu. Okazało się, że kobieta ma kłopoty z mówieniem, a w pamięci ogromne luki.

Justice nic nie pamiętała z ostatnich pięciu tygodni życia. Mimo iż fizycznie nic jej nie dolegało, jej źle działająca psychika zaczęła niekorzystnie wpływać na ich związek. Najgorzej było, gdy dowiedziała się, że dopiero co wzięła ślub. Cały dzień oglądała zdjęcia ze ślubu i płakała nad swoim losem. Nie mogła pogodzić się z tym, że nie pamięta najważniejszego dnia w swoim życiu.


Jeremiemu pękało serce, kiedy patrzył na zapłakaną i nieszczęśliwą żonę. Po jakimś czasie wpadł na szalony pomysł, którym podzielił się z najbliższymi i wszystkimi gośćmi zaproszonymi na wesele. Chciał przywołać wspomnienia żony, choćby nawet musiał zorganizować kolejny ślub. Jednak nie było to takie proste. Przygotowania do ślubu wymagają czasu i są bardzo kosztowne. A przecież oszczędności dopiero co wydali na pierwszy ślub. Na szczęście wszyscy postanowili go wesprzeć i zrobili zbiórkę pieniędzy. Uzbierali aż 46 tysięcy złotych.

Jeremy przygotował wszystko tak, jak było za pierwszym razem. Posiłkował się starymi zdjęciami. Chciał idealnie odtworzyć przebieg ślubu. Było to samo miejsce, ci sami goście, nawet to samo menu. Dokładnie rok po pierwszym ślubie, Jeremy i Justice ponownie się pobrali.

Ta historia pokazuje, że nie warto się poddawać i trzeba spełniać swoje marzenia. Szczęście w życiu jest najważniejsze.

Źródło i Fotografie: youtube