in ,

Pan młody zamordował swoją żonę na weselu. Kobieta umierała w męczarniach na oczach gości

Na dzień ślubu kobieta czekała bardzo długo. Miała nadzieję, że jej życie z wybrankiem będzie szczęśliwe i pełne uśmiechu. W trakcie uroczystości doszło jednak do tragedii. Narzeczony nagle rzucił się na nią. Wszystko działo się na oczach przerażonych gości. Panna młoda umierała w męczarniach.

Wstrząsające nagranie ze ślubu obiegło już cały Internet. Aż włos się jeży na głowie.

Panna młoda zamordowana przez ukochanego

36-letnia Oksana poznała 33-letniego Stiepana w chwili, gdy odbywał swój wyrok w więzieniu za morderstwo. Kobiecie nie przeszkadzała przeszłość ukochanego i wierzyła, że wszystko będzie dobrze. 33-latek dostał przepustkę z więzienia, aby ślub we wsi Prokudskoje w obwodzie nowosybirskim mógł się odbyć.

Świadkowie twierdzą, że pan młody na weselu upił się i zaczął zachowywać agresywnie. Miał zarzucić swojej ukochanej „niewłaściwe zachowanie”. Rzucił się na nią i zaczął ją okładać pięściami. Wszystko działo się na oczach gości weselnych, którzy zupełnie nie wiedzieli, co robić. Wezwano policję.

„Złapał ją za włosy, uderzył ją, wypchnął na ulicę, gdzie również dalej uderzał w różne części ciała i głowę. Później wrzucił ją do pobliskiego rowu” – tłumaczy jeden z gości weselnych.

Pan młody tak pobił swoją żonę, że umarła na oczach przerażonego tłumu gapiów. Rosyjska Gwardia Narodowa zatrzymała mężczyznę, który od razu przyznał się do winy, jednak, jak twierdzi policja, nie wykazał skruchy. Aktualnie trwa postępowanie w tej sprawie.

„Bił ją przez długi czas na oczach świadków i uderzał jej najważniejsze organy – tułów i głowę. W trakcie śledztwa w pełni przyznał się do winy. Co do skruchy… nie mogę komentować. Osobiście nie wierzę, że okazał skruchę” – mówi jeden z funkcjonariuszy.

Źródło: o2