in

Zauważyli jak auto wjeżdża do oceanu. W środku znaleźli 3 dzieci i kobietę, która nie zamierzała wyjść.

Bohaterami tej historii są Tim Tysenir i Stacy Robinson. Byli świadkami dziwnego incydentu. Tuż przed ich oczami samochód wjechał w szalejące wody oceanu.

Mężczyźni natychmiast ruszyli na ratunek i wezwali pomoc.

Tim przybył pierwszy. Zajrzał do środka – zobaczył dwoje starszych dzieci i dziecko w foteliku samochodowym. Starsze dzieci próbowały chwycić kierownicę od matki, która celowo jechała w kierunku wody. Jedno z dzieci powiedziało: „Nasza matka próbuje nas zabić”.

W tej chwili kobieta obejrzała się w kierunku mężczyzn. Jej spojrzenie było puste… Najpierw wyciągnęli najstarszą dziewczynę i chłopca, a potem zobaczyli małego chłopca na foteliku samochodowym. Podczas gdy ratownicy ratowali dzieci, ich matka wyszła przez okno i próbowała się ukryć.

Na plaży były już karetki pogotowia i policja. Dzieci zostały przekazane lekarzom, a matką zainteresowała się policja. Najgorsze jest to, że dosłownie kilka sekund po tym, jak wszyscy byli już na zewnątrz, ogromna fala objęła cały samochód.

Podczas przesłuchania matki stwierdzono, że jest w ciąży. Jak się później okazało, kobieta miała załamanie nerwowe. Jeszcze przed procesem przyznała się do winy, więc udało jej się uniknąć oskarżeń o próbę zabójstwa.