in

Zakonnica kradła alkohol z Żabki. Niejeden złodziej pozazdrościłby jej sprytu – Wszystko się nagrało!

W jednym ze sklepów sieci Żabka doszło w ostatnim czasie do sytuacji, której właściciele z pewnością nie zapomną. Wszystko zarejestrowały kamery z monitoringu. Gdyby nie one, nikt by nie podejrzewał, że może dojść do takiej sytuacji, tym bardziej w przypadku kobiety w habicie.

Sprytna kradzież zakonnicy

Na nagraniu z monitoringu widzimy, jak kobieta podchodzi do lodówki, w której znajdują się napoje wysokoprocentowe i sięga po jeden z nich – obraz nie jest jednak wyraźny, więc nie można stwierdzić, po jaki.

Widzimy, jak kobieta chowa butelkę pod habit, a potem kieruje się do kolejnej lodówki i bierze następne dwie. Tym sposobem jej koszyk jest pusty, ale można powiedzieć, że zakupy zostały zrobione.

Kiedy tylko nagranie trafiło do sieci, wywołało burzę. Internauci nie szczędzą komentarzy na temat złodziejki. Wielu jest zdania, że powinna zostać ukarana, jednak pojawiają się i komentarze, które bronią zakonnicy, podejrzewając, że jest uzależniona od alkoholu.

,,A powód pewnie jest taki, że jest w jakiś sposób uzależniona, a nie dostała pieniędzy od przełożonej, lub jest z nich rozliczana” – pisze jedna z internautek.

Jeszcze inni przypuszczają, że złodziejka specjalnie przebrała się za zakonnicę, żeby nie wzbudzać podejrzeń sprzedawcy w Żabce.

A co ty o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródło: Lelum.pl