in

Te 7 rzeczy robi tylko zakochany mężczyzna. Punkt 3 oznacza, że powinnaś za niego wyjść

Gdy hormony szaleją, motyle latają w brzuchu, a emocje i uczucia odbierają resztki racjonalnego myślenia to znak, że jesteśmy zakochani. Ale po czym poznać, że ta druga osoba także czuje to samo?

Wprawdzie wyznaje miłość, ale czy można mieć pewność? Choć to właśnie niepewność jest częścią składową każdej miłosnej relacji, to są pewne symptomy, które ewidentnie świadczą o tym, że mężczyzna stracił dla kobiety głowę.

Po czym poznać, że jest w Tobie zakochany?

Pocałunki

 
Mężczyźni zwracają uwagę na to jak są postrzegani. Starają się być powściągliwi i niezbyt wylewni w okazywaniu emocji. Ale zakochany mężczyzna ma w nosie czy ktoś patrzy. Obdarza pocałunkami swoją kobietę w miejscach publicznych. Najchętniej całowałby ją wszędzie i przez cały czas.

Przytula

Tak jak z pocałunkami, tak samo ma z przytulaniem. Bez względu na to gdzie jesteście, chciałby cię cały czas przytulać, ściskać i głaskać. Niestety, gdy stan zakochania mija, także łatwo się po tym zorientować. Ty przywykłaś już do tego, że on tak ostentacyjnie potrafi okazywać uczucia. A wtedy on nagle zaczyna się peszyć i wstydzić romantycznych gestów. To nie znaczy, że przestał Cię kochać. Po prostu mija pierwszy etap waszej relacji – stan zakochania. Wtedy związek się kończy albo wchodzi na wyższy level.

Blisko serca

Zakochany mężczyzna kładzie głowę na klatce piersiowej. To wyraz głębokiego oddania. Przykłada głowę, słucha Twojego serca, czuje się szczęśliwy i bezpieczny. Jest cały Twój i chciałby, żeby tak było zawsze.

W sypialni

 
O ile mężczyźni potrafią oddzielać seks od miłości, o tyle w stanie zakochania głęboko go przeżywają. Są czuli i namiętni. Potrafią delektować się każdym centymetrem ciała partnerki. Są uważni na potrzeby partnerki i chcą sprawiać jej przyjemność.

Fantazje seksualne

 
Fantazje seksualne mogą wzmacniać stan zakochania, ale mogą także studzić emocje jeśli okazują się zupełnie niezgodne. Zakochany mężczyzna opowie Ci o swoich skrytych pragnieniach. To dobry moment na komunikację, która pozwoli zweryfikować wzajemne upodobania, zanim bycie razem stanie się, dla któregoś z partnerów pomyłką. Nie zmuszaj się i nie rób nic, co nie jest zgodne z Twoimi potrzebami. Stan zakochania i Twojego poświęcenia minie i oboje będziecie tylko rozczarowani.

Zakończenie stosunku

 
Zakochany mężczyzna nie będzie egoistą. Dostosuje się do Ciebie i Twojego rytmu. Będzie chciał za wszelką cenę sprawić Ci przyjemność. Musisz jednak wiedzieć, że zakochany pragnie Cię tak mocno, że może nie być w stanie się powstrzymać. Ale nic straconego, prawdopodobnie już po chwili znów będzie w gotowości.

Po seksie

 
Mężczyzna po seksie ma wielką ochotę na … NIC. Jeśli więc mimo wszystko przytula Cię i głaszcze, to dowód, że jesteś dla niego najważniejsza.