in ,

4-latek miał dość nudy w domu podczas kwarantanny. Pomysłowa mama znalazła mu genialne zajęcie

Koronawirus z jednego miasta, jednego kraju, jednego kontynentu, szybko rozprzestrzenił się na całej planecie, radykalnie zmieniając życie całego społeczeństwa.

Ogłoszona pandemia wezwała przywódców krajów do wprowadzenia stanu wyjątkowego, a ludzie żyją w ścisłej kwarantannie, czego wcześniej nie widzieliśmy.

W tym trybie szczególnie trudno jest rodzicom małych dzieci, którym niełatwo wyjaśnić sytuację i utrzymać spokój w domu. Mamy i tatusiowie muszą zostać prawdziwymi wynalazcami, aby zająć dzieci czymś interesującym i pożytecznym.

Matka 4-letniego chłopca, Claire Nelson-Syme, udostępniła w sieci społecznościowej fantastyczny tor przeszkód dla popularnego bohatera Spider-Mana.
„Aby zająć czymś swoje 4-letnie dziecko, potrzebujesz tylko liny” – tak kobieta podpisała swoją publikację.

Sama wynalazczyni wykorzystała zwykłą kulkę nici do stworzenia skomplikowanego toru przeszkód, którą rozciągnęła w salonie pod różnymi kątami, tworząc prawdziwą „sieć”.

Potem przyszła kolej na jej syna, który założył kostium pająka, aby jeszcze bardziej poruszyć swoją wyobraźnie i wczuć się w rolę. Jego zadaniem było wspinanie się po całej „sieci” i staranie się, aby jej nie uszkodzić.

Wideo Claire w Internecie zyskało niesamowitą popularność, obejrzało ją ponad 111 tysięcy osób, a autorka żartowała, że ​​nie spodziewała się takiego sukcesu, w przeciwnym razie uporządkowałaby pokój, w którym nakręcono film. Z pewnością wielu rodziców będzie chciało pożyczyć wspaniały pomysł od kobiety i zająć swoje dzieci podczas kwarantanny.