in ,

3-latek zgubił się w tłumie na plaży. Plażowicz genialnym sposobem znalazł jego mamę w 3 minuty

Zagubienie w tłumie jest jedną z najokropniejszych rzeczy jaka może się przytrafić zarówno rodzicowi, jak i dziecku. Niestety mimo uważności, jest to tak łatwe, że niestety zdarza się nader często. Jednak to niezwykłe nagranie pokazuje, że jest genialny sposób na to, by szybko odnaleźć rodzica, którego poszukuje dziecko.

Początkowo mężczyzna, który znalazł 3-latka próbował rozpytywać osoby w pobliżu, ale szybko ocenił, że ludzi jest zbyt wielu, a trzylatek niewiele potrafi powiedzieć o sobie i swojej rodzinie.

Wpadł na szalony pomysł i w porozumieniu z grupką osób zaczął klaskać…
 

Klaskanie zwróciło uwagę osób w pobliżu, które po spytaniu o co chodzi dołączyły się do sprytnego planu, potem następni i następni, zwracali uwagę i dołączali się.
 

Mężczyzna stał pośrodku zamieszania i co chwilę podnosił malca, by pokazać, że to o niego chodzi. Plażowicze kontynuowali klaskanie i czekali aż rozniesie się ono po plaży i zwróci uwagę rodziny chłopca.
 

I wtedy dostrzegli, że w ich stronę biegnie kobieta. Nie przestawali klaskać dotąd, aż nie upewnili się, że to faktycznie mama chłopca.


 
Pomysł okazał się genialny w swojej prostocie. Zgodzicie się? Podzielcie się z innymi, latem może się przydać!