in

Jego właściciel „zapomniał” go karmić. Zobacz jak zmienił się pies, gdy ktoś okazał mu serce

Benji nie miał dobrego życia. Jego poprzedni właściciel nie zasługiwał na posiadanie jakiegokolwiek zwierzęcia. Pies był wygłodzony, ledwo żywy. Nie miał siły chodzić. Spał na gołej ziemi, nie miał swojej budy.

Właściciel nie okazywał mu miłości, dobroci, nie bawił się z nim – po prostu o nim „zapomniał”. Dodatkowo, pies cały pokryty był ranami. Obrażenia spowodowane były przez okropnych ludzi, którzy rzucali w niego kamieniami.

Przez jakiś czas Benji był przywiązany do łańcucha. Na szczęście uratowali go członkowie Sidewalk Specials.

Ta historia zaczyna się okropnie, ale zapewniamy, że ma szczęśliwe zakończenie!

UWAGA! W ARTYKULE ZNAJDUJĄ SIĘ DRASTYCZNE TREŚCI!

Lekarze z Sidewals Specials, która ma swoją siedzibę w Kapsztadzie, dali Benjiemu drugie życie. Nakarmili go i obdarzyli miłością, której wcześniej nie miał okazji poznać. Organizacja na swoim profilu na Facebooku opublikowała historię Benijego. Nagrali wzruszający filmik, który pokazuje powrót do zdrowia ich podopiecznego. Ta przemiana to prawdziwy cud!

Na początku Benji zachowywał się dziwnie. Kiedy postawiono przed nim miskę z jedzeniem, ten tylko stał i patrzył, jakby nie dowierzał, że to wszystko jest dla niego. W końcu jednak głód przejął kontrolę i Benji zaczął jeść. Wygląda na to, że wtedy zrozumiał, iż ludzie, którzy go teraz otaczają chcą mu pomóc.
 
Na poniższym nagraniu możemy poznać historię psa od czasu, kiedy został uratowany. Na początku film jest ogromnie smutny, ale widząc jak Benji wraca do zdrowia, nie sposób się nie uśmiechnąć. Już po 2 minutach wideo widać, jaką drogę przeszedł pies. To niesamowite widzieć, jak mało do szczęścia potrzebne jest temu kochanemu zwierzęciu!
Ciężko zrozumieć, dlaczego ludzie, którzy nie mają zamiaru opiekować się zwierzętami, przyjmują je pod swój dach. Dobrze, że istnieją takie organizacje, które ratują psy i inne zwierzęta w potrzebie dając im drugie, lepsze życie.