in

9-latka błaga o pomoc w odnalezieniu psa. Jej reakcja na widok pupila jest równie poruszająca!

Buddy to fantastyczny, choć nieco niesforny pies, należący do rodziny Wallace, mieszkającej w Ohio w Stanach Zjednoczonych.

Kiedy domownicy, zapominają wieczorem zamknąć bramy, Buddy ucieka, robiąc sobie niezaplanowaną wycieczkę. Wówczas rodzina czuje się zaniepokojona, natychmiast rozpoczyna poszukiwania a mama Laura, zamieszcza ogłoszenie na portalu społecznościowym, licząc na to, że sąsiedzi i znajomi pomogą w odnalezieniu ukochanego pupila.

Niestety, pomimo wieluset udostępnień apelu i dużego zainteresowania nim w Internecie, a także przeszukania wszystkich schronisk, Budd’ego nie udaje się odnaleźć. Choć wszyscy domownicy cierpią, wydaje się, że najbardziej na zaginięcie reaguje, 5-letnia Madison, do której należy pies. Kiedy wydaje się, że nic nie pomaga, kolejny apel do internautów nagrywa właśnie ona. Na nagraniu widać jej przeraźliwy płacz i błagalną prośbę.
„Jeśli widziałeś gdzieś Buddiego, dostarcz go proszę do mojego domu” – cieniutkim głosem prosi dziewczynka. Co ciekawsze, rozpaczliwe nagranie zyskuje szybko blisko 11 milionów udostępnień! To olbrzymia liczba, która może przyczynić się do odzyskania pupila.

Po kilku długich i strasznych dniach, przychodzi wreszcie dobra wiadomość. Buddy jest odnaleziony! Jak się okazuje później, niesfornym psiakiem zajmuje się kobieta, mieszkająca niedaleko w sąsiedztwie. Gdy tylko apel małej Madison został obejrzany przez sąsiadkę, piesek trafił z powrotem w ręce zrozpaczonej rodziny.

Reakcja małej dziewczynki porusza. Tym bardziej, że Madison teraz też płacze, jednak w tym przypadku są to ogromne łzy szczęścia. Jak piszą na portalu właściciele:
„Dziękujemy wszystkim za wsparcie. Buddy jest już z nami i teraz wszyscy możemy znów być szczęśliwi”.

Jak pokazuje ta poruszająca historia, istnieją również dobre zakończenia. Należy jednak pamiętać, że pies to nie tylko przyjemności ale również obowiązek i pełna odpowiedzialność. Dlatego trzeba go pilnować i pamiętać, aby zamykać na noc bramę. A wówczas unikniemy nieprzyjemnych sytuacji.

Źródło i Fotografie: facebook