in

Cały Internet głowi się nad pozornie prostą zagadką. Padają rozmaite odpowiedzi – może ty znasz prawidłową?

W sieci możemy znaleźć mnóstwo zagadek. Niektóre z nich należą do łatwych i rozwiązujemy je w zaledwie minutę, a nad innymi możemy głowić się godzinami, a rozwiązanie i tak nie przychodzi.

Ta zagadka spędza sen z powiek internautom. Tylko nieliczni są w stanie ją rozwikłać – sprawdź, czy do nich należysz!

Zagadka prosta, ale tylko pozornie

Na pewno każdy z nas przynajmniej raz w życiu mierzył się z zadaniem, które zdawało się nie mieć żadnej odpowiedzi albo wręcz przeciwnie – nasuwało się ich kilka. Internauci podają różne rozwiązania tej zagadki i każdy sądzi, że akurat jego jest prawidłowe.

Aby rozwiązać tę zagadkę, należy rozwikłać wartości, które podstawiono pod produkty kulinarne i wykonać odpowiednie obliczenia. Z pozoru wygląda to banalnie, ale tylko z pozoru – możesz wpaść na rozwiązanie, a już po chwili zmienić swoje zdanie co do niego.

Dobra wskazówka: przy rozwiązywaniu tej zagadki skup się na detalach!

Kto ma rację?

Internauci wskazywali najróżniejsze rozwiązania zagadki – pojawiały się liczby: 17, 29, 18, 30, a nawet 60. Może właśnie tobie uda się wskazać tą jedną prawidłową odpowiedź?

Hamburger, frytki, ser i kawałki kurczaka – to właśnie one spędzają sen z powiek internautom. Przyjrzyj się obrazkowi poniżej i spróbuj rozwiązać zagadkę. Pamiętaj, aby skupić się na szczegółach!

I jak? Udało ci się? Podziel się swoim rozwiązaniem w komentarzu!

Źródło: pikio.pl, brainfans