in

Na zdjęciu ukryło się zwierzę. Aby je zobaczyć, wystarczy skorzystać z prostego triku.

W sieci możemy znaleźć mnóstwo zagadek, które mają za zadanie umilić nam czas i pokazać nam, jakie mamy umiejętności. Niektóre z nich na pierwszy rzut oka wydają się nie mieć żadnego rozwiązania. Tak było i tym razem.

Jesteś w stanie dostrzec zwierzę na tym obrazku? Wielu internautów nie jest w stanie rozwiązać tej zagadki. Może tobie się uda?

Dr Michelle Dickinson z Nowej Zelandii zajmuje się testami nanomechanicznymi. Przeprowadza ona badania dotyczące m.in. rozbijania i analizowania materiałów, takich jak komórki.

Na kanale o nazwie „Nanogirl” na YouTube kobieta publikuje regularnie rozmaite filmy edukacyjne, w których niejednokrotnie nie brakuje dawki zabawy. Poza tym doktor udziela się także chociażby na Twitterze. To właśnie tam pojawiła się zagadka, która w momencie przykuła uwagę wszystkich internautów.

Co widzisz na obrazku?

Z pewnością na początku każdy dostrzega na fotografii tylko cienkie czarne paski, jednak warto przyjrzeć się bliżej. Na obrazku ukryte jest zwierzę!

Naukowczyni poleca, aby kilka razy delikatnie potrząsnąć głową, jednocześnie cały czas patrząc na obrazek – wtedy łatwiej będzie nam je dostrzec.

I jak? Udało wam się? Dajcie znać w komentarzu!

Nie zapomnij podzielić się tą zagadką z innymi!