in

Skandaliczne zachowanie przedszkolanki obiegło sieć. Rodzice nie dowierzają w to, co zrobiła dziecku.

Kiedy posyłamy naszą pociechę do przedszkola, liczymy na to, że będzie miała ona zapewnioną należytą opiekę. Prawdą jest jednak, że nie jesteśmy w stanie zbadać, jaka naprawdę jest osoba, mająca zająć się naszym dzieckiem. Może ona sprawiać dobre wrażenie, a lada moment przemieniać się w potwora. Rodzice pewnej kilkuletniej dziewczynki przekonali się o tym na własnej skórze.

Do sieci trafiło wstrząsające nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak przedszkolanka zrzuca dziecko ze schodów. Aż włos się jeży na głowie! Gdyby nie kamery, rodzice do dziś pewnie nie wiedzieliby, co się dzieje z ich dzieckiem.

Skandaliczne zachowanie przedszkolanki

W Pensylwanii w USA miało miejsce naprawdę szokujące zajście. 52-letnia przedszkolanka Sarah Gable trzymała za rękę 4-letnią dziewczynkę, schodząc po schodach. Widząc, że dziecko ma problem z pokonywaniem kolejnych stopni, kobieta zepchnęła je z całej siły, doprowadzając tym samym do upadku.

Wszystko zarejestrowały kamery zamontowane przy schodach przez dyrekcję tego samego dnia. Kto by się spodziewał, że od razu dojdzie do czegoś takiego? Przedszkolanka po zepchnięciu dziecka ze schodów uświadomiła sobie, że została nagrana i że na pewno poniesie konsekwencje tego, co zrobiła. Mimo tego starała się robić „dobrą minę do złej gry” i zachowywać się tak, jakby to był nieszczęśliwy wypadek.

W dalszej części nagrania możemy zobaczyć, jak kobieta podchodzi do dziewczynki i pomaga jej wstać.

Zapis z kamer został obejrzany początkowo przez jednego z pracowników przedszkola. Nakrzyczał on na przedszkolankę i zasugerował, żeby nigdy więcej nie próbowała być agresywna. Oczywiście kobieta została wyrzucona z pracy i oskarżono ją o znęcanie się nad dziećmi.

Sarah Gable zawsze sprawiała wrażenie dobrej i opiekuńczej osoby. Warto podkreślić, że miała za sobą 25-letnie doświadczenie w opiece nad dziećmi.

Kobieta trafiła do więzienia, z którego wyszła za kaucją wynoszącą 25 tysięcy dolarów. Nie jest jasne, co postanowił sąd.

4-latka doznała obrażenia kolana, jednak dalej chodzi do przedszkola. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że sytuacji z przedszkolanką nie zapomni nigdy. Jedna z późniejszych opiekunek dziecka stwierdziła, że dziecko teraz boi się schodzić po schodach.

„Wciąż boli mnie oglądanie tego nagrania. Mała dziewczynka była naprawdę wstrząśnięta. Jej oczy mówiły dosłownie: „pomóż mi”” – komentuje sprawę nowa przedszkolanka.

Źródło: YouTube, CBS News