fot. facebook/Brooke Bailey
in ,

Przedszkolanki założyły okropne maski i straszyły maluchy. Jest wideo, aż włosy stają dęba

W ostatnim czasie do sieci trafiło wstrząsające nagranie. Jak się okazuje, w jednej z placówek przedszkolanki straszyły dzieci. Nakładały przerażające maski i patrzyły, jak maluchy płaczą. Aż włos się jeży na głowie!

Wszystko wyszło na jaw i teraz odpowiednie służby zajmują się tą sprawą. Znamy szczegóły.

Karygodne zachowanie przedszkolanek

W amerykańskim przedszkolu Lil’ Blessings Child Care & Learning kobiety, które opiekowały się dziećmi, wpadły na pomysł, że nieco urozmaicą swoją pracę i uporają się z niesfornymi maluchami. Nianie założyły maski z horroru „Krzyk” i straszyły płaczących podopiecznych.

Jedna z pracownic przedszkola bardzo mocno zaniepokoiła się tym zachowaniem. Uznała, że wszystko nagra i opublikuje w sieci. Aż trudno uwierzyć, że kobiety były zdolne do czegoś takiego! Gdyby nie nagranie, niektórzy z pewnością uznaliby, że to plotki, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Na przerażającym wideo możemy zobaczyć, jak dzieci kulą się z przerażenia. Straszenie miało dotyczyć tylko tych niegrzecznych, jednak ostatecznie cała grupa maluchów drżała ze strachu.

„Jestem zszokowana. Biedne dzieciaki. To wspomnienie pozostanie z nimi na zawsze. Jako dorosła kobieta pamiętam, jak w wieku 3 lat zamknięto mnie za karę w łazience w przedszkolu. Takie rzeczy pozostają w głowie” – czytamy w komentarzach.

„Naprawdę tracę wiarę w ludzi. Kto mógł zrobić coś takiego?” – pisze internauta.

„Nie jestem w stanie obejrzeć tego nagrania do końca. Krzyk dzieci mnie przeraża” – dodaje ktoś inny.

Dyrektorka przedszkola zabrała głos w tej sprawie.

„Ludzie, którzy dokonali tych czynów już u nas nie pracują. Zostali zwolnieni. Nie było mnie przy tym zdarzeniu i nie wiedziałam, co robią. Nie toleruję i nie będę tolerować podobnych zachowań. Zajęliśmy się tą sprawą” – wyjaśniła, jak przekazuje dziennik „Mississipi Daily Journal”.

Biuro Szeryfa W Hrabstwie Manroe zajmuje się obecnie dochodzeniem w związku z tą sprawą.

Źródła: kobieta.onet.pl, edziecko.pl