in

Policjant prosi kobietę o otwarcie bagażnika. Ale nie zdaje sobie sprawy, że jest nagrywany.

Dla niektórych starcie z policją może wywoływać przerażenie i niepokój. Tak też było w przypadku pewnej kobiety, która niedawno w drodze na rozmowę kwalifikacyjną została zatrzymana przez policjanta.

Policjant poprosił kobietę, aby otworzyła bagażnik. Ale to, co wydarzyło się później, było czymś, czego się totalnie nie spodziewała – chwyciła więc za aparat i zaczęła filmować.

Chy-Niece Thacker była w drodze na rozmowę kwalifikacyjną, kiedy została zatrzymana przez policjanta. Natychmiast zjechała na pobocze, wyłączyła silnik i spokojnie czekała. Wkrótce podszedł do niej policjant Jenkins i oznajmił jej, że w jej pojeździe nie działają dwa światła hamowania. Kobiecie było trudno w to uwierzyć, gdyż wymieniała je dwa miesiące wcześniej. Wytłumaczyła oficerowi, że mechanik z Firestone chciał aż 600 dolarów za przeprowadzenie samego testu na okablowanie samochodu. Chy-Niece była pewna, że policjant wręczy jej mandat ale zamiast tego, zrobił coś naprawdę niezwykłego.

Jenkins poprosił Chy-Niece, żeby otworzyła bagażnik. Potem spojrzał na okablowanie za jej światłami – i zaczął bawić się elektryką w samochodzie. Po krótkiej chwili problem został rozwiązany, a lampki hamowania działały doskonale.

Kobieta oszołomiona aktem funkcjonariusza, udokumentował później ich spotkanie na Facebooku, co doprowadziło do setek tysięcy udostępnień, aby uczcić jego cudowny gest.
„On mógł przecież wręczyć mi mandat, ale wycofał się na chwilę z funkcji policjanta i zabawił się w mechanika, abym bezproblemowo mogła dotrzeć na rozmowę.” – pisze na Facebooku.
 
Cóż za wspaniały akt tego policjanta – jest prawdziwym bohaterem. Proszę rozważ udostępnienie tego artykułu, jeśli również zostałeś zainspirowany jego wspaniałą reakcją i zgadzasz się, że jest on wzorem dla wszystkich funkcjonariuszy policji.

Źródło i Fotografie: facebook