fot. tiktok/mowieoslubie
in

Gość weselny przekroczył wszelkie granice. Nagranie z polskiego wesela obiegło sieć

Autorka profilu @mowieoslubie na Tiktoku udostępniła nagranie, na którym można zobaczyć skandaliczne zachowanie jednego z gości na weselu. Nie tylko ona była zaskoczona tym, co się wydarzyło, ale również goście, którzy byli obecni na sali.

Zachowanie gościa na weselu

Tę niezwykłą ceremonię ślubną, wszyscy uczestnicy zapamiętają na długi czas, a wszystko z powodu nietypowego zachowania jednego z gości. Wszystko zaczęło się od tego, gdy gość, który wydawał się być nieco pijany, rzucił się prosto na parę młodą, niszcząc stół z jedzeniem, dosłownie wszystko, co znajdowało się na nim.

Panna młoda i pozostali goście szybko odskoczyli na boki, jednak nie wszyscy zdążyli uniknąć tej nieprzewidzianej sytuacji.

Wszyscy dookoła byli zszokowani i zażenowani tym, co się wydarzyło. Po twarzach gości a także pary młodej było widać jasno, że zachowanie gościa było niestosowne i powinien się wstydzić. Pod filmem postanowili się wypowiedzieć również internauci:

„Paweł już ma dość wesel na całe życie.”
„Dlatego nie zaproszę niektórych osób na wesele.”
„Dlatego postanowiliśmy, że na naszym weselu będzie 20 osób… wstyd po prostu.”
„Mina Panny Młodej mówi wszystko”

@mowieoslubie #stitch z użytkownikiem @Marcin Pulkowski tam bardzo dobry komentarz był, że to chyba ostatnie wesele Pawła. Jak można być takim bałwanem? 🤯 #moś #mowieoslubie #ślub #wesele #żenada ♬ dźwięk oryginalny – Poradnik Ślubny – MOŚ