in

Na ulicach zaczęły pojawiać się zabójcze kapsułki. Gdy na nie natrafisz, od razu dzwoń po pomoc!

Burmistrz dzielnicy Bielany Grzegorz Pietruczuk przekazał bardzo ważną informację – o tym musi wiedzieć każdy. Na ulicach zaczęły się pojawiać dziwne kapsułki, które niosą za sobą śmiertelne zagrożenie!

Ogromne niebezpieczeństwo w Warszawie

Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Burmistrz dzielnicy Bielany, Grzegorz Pietruczuk przekazał na Facebooku, że od dłuższego czasu napływają informacje o tym, że na Bielanach w paru miejscach znaleziono podejrzane kapsułki. Mieszkańcy Warszawy są bardzo zaniepokojeni.

Służby postanowiły zbadać sprawę. Wyszło na jaw, że kapsułki rzeczywiście znajdują się na ulicach. We wtorek późnym wieczorem straży miejskiej udało się zabezpieczyć aż 26 sztuk. Były porozrzucane na ul. Księżycowej.

Do akcji włączyła się także policja, grupa ratownictwa chemicznego i straż. Materiały do badań zostały zabezpieczone i szybko okazało się, że kapsułki mają podobny skład do tabletek uzdatniających wodę.

Gdyby taką kapsułkę połknął nasz pupil, mogłoby się to zakończyć naprawdę tragicznie. Musimy bardzo uważać, bo tuż za rogiem może czyhać niebezpieczeństwo. Spożycie kapsułki może przyczynić się do powstania licznych obrażeń i doprowadzić do śmierci.

Burmistrz postanowił zaapelować do mieszkańców:

„Jeżeli zauważycie gdzieś kapsułki, zgłoście to za pomocą Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19115 podając dokładną lokalizację. Po waszym zgłoszeniu tabletki zostaną zutylizowane” – czytamy na Facebooku.

Miniaturka:Facebook/Grzegorz Pietruczuk – Burmistrz Dzielnicy Bielany