in

Matka poderżnęła gardło swojej 3-tygodniowej córce – Zrobiła to z zazdrości…

Z zazdrości można robić różne głupie rzeczy, ale ta kobieta przekroczyła wszelkie granice. Ukrainka poderżnęła gardło swojej trzytygodniowej córce z zazdrości, ponieważ wierzyła, że jej mąż bardziej kocha swoje dziecko niż ją.

21-latka zabiła swoje dziecko po tym, jak jej mąż opuścił mieszkanie, które dzielili w mieście Równe na Ukrainie.

Według doniesień policyjnych, kobieta zamordowała swoje dziecko, gdy jej 26-letni mąż, wyszedł wyrzucić śmieci.

Mężczyzna wrócił do mieszkania i zastał scenę, która zwaliła go z nóg.
Jego żona miała ręce we krwi, prędko pobiegł do sypialni, gdzie zobaczył martwą córkę w kałuży krwi. Zszokowany ojciec natychmiast wezwał służby ratunkowe.

Matka mężczyzny Maria Momot powiedziała:
„On wyszedł na dosłownie kilka minut, a ona wzięła nóż kuchenny i poderżnęła dziecku gardło.”

Według pani Momot, jej synowa żywiła głęboką zazdrość do dziecka, ponieważ czuła, że jej mąż kochał dziecko bardziej, niż ją. Poza tym w listopadzie ubiegłego roku, rozpoznano u niej zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych i zapalenie mózgu. Co mogło mieć niekorzystny wpływ na jej zdrowie psychiczne. Kobieta została wypisana ze szpitala psychiatrycznego, wkrótce po porodzie, ponieważ lekarze twierdzili, że jest zdrowa. Po zabójstwie została aresztowana i wkrótce przechodzi ocenę psychiatryczną. Jeśli badanie wykaże, że kobieta jest odpowiedzialna za swoje czyny w momencie zabójstwa, zostanie oskarżona o zabójstwo nieletniego z premedytacją.

Źródło: sosharethis.com