in ,

Ojciec zrobił sobie urocze zdjęcie z dziećmi. Chwilę później zabił je z zimną krwią – powód poraża.

Choć na zdjęciu widzimy szczęśliwego tatę z dziećmi, prawda jest zupełnie inna. To, czego dopuścił się mężczyzna chwilę potem, mrozi krew w żyłach. Wprost nie możemy w to uwierzyć, tym bardziej, kiedy patrzymy na tą fotografię – nie zapowiada ona w żadnym razie tragedii. Ojciec po zrobieniu zdjęcia z dziećmi, zabił je – policja zajmuje się tą sprawą. Co skłoniło tatę do zabicia swoich pociech?

Szczęśliwa rodzina tylko na zdjęciu

Chwilę przedtem, gdy ojciec zabił swoje dzieci, zrobił sobie z nimi zdjęcie i wstawił na Instagrama.

„Z moimi dziećmi, zawsze razem” — brzmiał podpis.

Nikt nie spodziewał się tego, że może to oznaczać najgorsze. Przecież na zdjęciu wszyscy są uśmiechnięci i wygląda na to, że miło spędzają ze sobą czas. Mario Bressi pochodzący z Włoch zorganizował swoim 12-letnim bliźniętom rodzinną wycieczkę. Elena i Diego, bawili się razem, kiedy tata zaprosił ich do wspólnego zdjęcia.

Po powrocie z wycieczki ojciec napisał swojej żonie, że już nigdy nie zobaczy swoich pociech. Przerażona kobieta natychmiast pojechała w miejsce, w którym rodzina spędzała czas i zobaczyła coś, czego nie zapomni do końca życia – swoje martwe dzieci i nieżyjącego męża.

Ojciec zabił bliźnięta, po czym popełnił samobójstwo. Swoją decyzję wyjaśnił tym, że żona rozbiła ich rodzinę i że to wszystko jej wina. Policja bada sprawę. Póki co nie wiadomo, czy morderstwo było planowane, czy nastąpiło w afekcie.

Źródło: o2.pl