fot. tiktok @ramo.habibi
in

Pojechał do Turcji na przeszczep włosów. Efekt zabiegu rozbawił internautów do łez

Wiele osób, w tym celebrytów, decyduje się na podróż do Turcji w poszukiwaniu piękna, ale niestety, nie zawsze kończy się to pomyślnie. Część pacjentów doświadcza opłakanych skutków ubocznych i niepowodzeń. W efekcie, internauci często wyśmiewają wyniki takich zabiegów.

Ceny zabiegów w Turcji są często niższe niż w krajach zachodnich, ale nie oznacza to, że są one lepszej jakości. Przekonał się o tym na własnej skórze pewien mężczyzna.

Efekt UFO

Zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej są popularne w dzisiejszych czasach, ale należy pamiętać, że każdy zabieg niesie ze sobą pewne ryzyko. Opuchlizna, ból i inne nieprzyjemne skutki uboczne to tylko niektóre z możliwych komplikacji po zabiegu.

Ramo Khalifa pokazał, jak łatwo można stać się obiektem kpin i wyśmiewania w internecie, jeśli coś pójdzie nie tak. Po zabiegu przeszczepu włosów w Turcji jego twarz opuchła i mężczyzna zaczął wyglądać bardzo niepokojąco. Według wielu użytkowników sieci Ramo przypomina teraz UFO…

@ramo.habibi Traveling to Turkey for the Hair Transplant Procedure part 6 #hair #hairtransplant #hairtransplantturkey #transformation #turkey🇹🇷 #istanbul #hairtok #hairtransformation ♬ original sound – RamoKhalifa

„Myślałem, że masz nałożony filtr” – czytamy.

„Nie mogę przestać się śmiać” – dodaje ktoś inny.

Przed każdym zabiegiem zawsze warto dokładnie zbadać klinikę i lekarza, który będzie przeprowadzał zabieg, a także dowiedzieć się, jakie są skutki uboczne i jakie są standardy opieki pooperacyjnej. W ten sposób można zminimalizować ryzyko niepowodzenia i osiągnąć pożądane rezultaty.