fot. tiktok.com/@haley.fetzer_
in

17-latka poszła na zabieg przedłużania rzęs. Po kilku godzinach zaczął się horror.

Nie ma wątpliwości co do tego, że bal maturalny to niezwykle ważny dzień w życiu niemal każdej nastolatki. Dziewczyny chcą czuć się wyjątkowo i wyglądać olśniewająco. Wiele z nich korzysta w tym celu z usług kosmetyczki.

Tak właśnie zrobiła 17-letnia Haley. Nie spodziewała się jednak, że będzie musiała ponieść tak poważne konsekwencje.

Koszmar po zabiegu wydłużania rzęs

Każdy, kto zapisuje się do kosmetyczki, ma nadzieję, że wyjdzie z gabinetu jeszcze piękniejszy. Nie inaczej wyglądało to w przypadku Haley Fetzer z Ohio. 17-latka nie miała szczęścia. Po zabiegu przedłużania rzęs zaczął się prawdziwy horror. Co takiego się stało?

Bal maturalny to wspaniała okazja do tego, by oddać się w ręce specjalistki. Nie jest jednak tajemnicą, że od kosmetyczki możemy wyjść także niezadowoleni.

Nie wszystko zawsze idzie zgodnie z planem. Tym razem doszło do czegoś, co w momencie obiegło sieć. Dlaczego tak prosty zabieg się nie powiódł?

Haley Fetzer już po kilku godzinach od przedłużania rzęs zauważyła, że jej oczy zaczynają ropieć i są przekrwione, a każde mrugnięcie wiąże się z okropnym bólem.

Kosmetyczka poinformowała 17-latkę, że po kilku godzinach objawy te mają ustąpić, jednak tak się nie stało. Było coraz gorzej – Haley miała problem nawet z otwieraniem oczu. Ostatecznie rzęsy zostały zdjęte, a dziewczyna musiała przez jakiś czas brać leki.

17-latka zraziła się i uznała, że już nigdy nie skorzysta z tego typu usług. Jak wynika z doniesień portalu Dailymail, dziewczyna przez kilka tygodni nie wychodziła z domu, ponieważ bała się, że inni będą się z niej śmiać. Oprócz tego pojawił się u niej strach przed oślepnięciem.

Tylko spójrz na te zdjęcia! Przerażające, prawda?

@haley.fetzer_ Really was determined to not have to get them off 😭 #lashextensions #allergicreaction #fyp #summer ♬ different kind of simp – spam acc

Źródło: kobieta.gazeta.pl