fot. Pixabay, Tiktok/ vanowe.zycie
in ,

Nagranie z nadmorskiej plaży podbija sieć. „Zapłaciłem, to korzystam”

Tegoroczne lato nad Bałtykiem nie przypomina tych z kartek pocztowych. Chmury, deszcz i chłodne powietrze zniechęciły wielu do korzystania z uroków naszego morza. Ale nie wszystkich! Na TikToku, pewien śmiałek pokazał, że można cieszyć się wakacjami niezależnie od kaprysów pogody.

Brak słońca nie oznacza braku wakacji

Kiedy większość z nas pakowała parasole i grube swetry, pewna dwójka influencerów postanowiła nie poddawać się atmosferycznym nastrojom. Olga i Mateusz, prowadzący konto „vanowe.zycie”, znani są z podróżowania kamperem i odkrywania w ten sposób uroków świata. Tym razem postanowili odwiedzić Kołobrzeg, choć pogoda nie była ich sprzymierzeńcem. To, co tam zrobili stało się prawdziwym hitem w sieci.

Nie zawsze mamy wpływ na to, co przyniesie nam los – czy to w postaci pogody, czy innych niespodzianek. Jednak to, jak zareagujemy, zależy wyłącznie od nas. Mateusz udowodnił, że z przymrużeniem oka można cieszyć się każdą chwilą, nawet gdy słońce schowa się za chmurami. W końcu prawdziwe wakacje to nie tylko słońce, ale przede wszystkim dobre wspomnienia!

Nagranie z Kołobrzegu rozbawiło internautów do łez

Filmik przedstawia Mateusza, idącego w klapkach w kierunku plaży w zimny, deszczowy dzień, otulonego jedynie ręcznikiem, z okularami przeciwsłonecznymi na nosie. Jego postawa i pewność siebie wskazują, że jest gotów na wakacyjny relaks, niezależnie od warunków. Gdy w końcu rozkłada ręcznik na mokrym piasku i kładzie się, by „opalać się”, widzowie nie mogą powstrzymać śmiechu.

Kolega zapytał go o sens takiego zachowania w taką pogodę, odpowiedź Mateusza: „Za wakacje zapłaciłem, to korzystam„, stała się kultowym cytatem tego lata.

@vanowe.zycie Znacie to? #dc #dlaciebie #viral #morze #bałtyk #fyp #fypシ゚viral #meme ♬ dźwięk oryginalny – Vanowe Życie