in ,

Dziecko urodziło się z zabawnym wyrazem twarzy. Jego zdjęcie rozłożyło internautów na łopatki.

Stacey Leming mieszka w Wielkiej Brytanii i ma trzydzieści trzy lata. Dwa lata temu kobieta została matką dziewczynki o imieniu Jersey. Jakiś czas temu opublikowała zdjęcie zrobione przez położników podczas porodu, które podbija internet.

Jersey urodziła się na czas jako zwykłe zdrowe dziecko, ale zaskoczyła wszystkich swoją twarzą tuż po porodzie: jej wyraz był dosyć niezwykły jak na dziecko, mama była zaskoczona i zapamięta ten widok na całe życie.

Mama była w szoku, gdy zobaczyła pierwsze zdjęcia swojej córeczki

Ujęcie pokazuje, że Jersey wydaje się być bardzo zdenerwowana lub obrażona. Jej małe brwi są zmarszczone, kąciki ust opuszczone, a jej oczy, choć nie otwarte, wydają się wyrażać ból całego świata. Wielu użytkowników sieci społecznościowych, po obejrzeniu zdjęcia, podejrzewało młodą matkę o użycie Photoshopa, ale ta informacja została natychmiast obalona.

Stacey jak na ironię napisała, że ​​twarz jej córeczki była prawdopodobnie tak zdenerwowana, ponieważ Jersey wiedziała, że ​​po kilku latach planeta będzie pod rządami pandemii koronawirusa. Mała dziewczynka zdawała się wiedzieć o jakichś globalnych katastrofach, ale nie mogła opowiedzieć o nich całemu światu.

Stacey żartobliwie dodała również, że lekarze włączyli Lany Del Rey po porodzie, co prawdopodobnie zdenerwowało dziecko, ponieważ po prostu mu się to nie podobało. Wszyscy wtedy wydawali się być szczęśliwi, z wyjątkiem jej córeczki.

Przyjaciele i internauci porównali minę jej córeczki do słynnego kota tzw. Grumpy Cat, który stał się internetowym memem. Jego twarz również wygląda na zdenerwowaną i smutną. Podobieństwo jest rzeczywiście ogromne.

Źródło zdjęć: facebook/Stacey Leeming